Hublot Big Bang Meca-10 P2P – hodinky pre Bitcoinových boháčov

ZDROJ | Hublot

Kryptomeny sú trendom posledných rokov a uvedomujú si to aj ostatné firmy. Luxusná švajčiarska značka hodiniek Hublot predstavila hodinky určené pre tých, čo zarobili na Bitcoinoch – Hublot Big Bang Meca-10 P2P.

https://www.youtube.com/watch?v=YZHrzv7fZKY

V garáži máte Teslu, vo vrecku smartfón Vertu a premýšľate, čo by ste si ešte kúpili? Prečo nie nové hodinky Hublot Big Bang Meca-10 P2P, ktoré oslavujú trend Bitcoin?

Hodinky sa inšpirovali kryptomenovým trendom a konkrétne oslavujú 10. výročie prvej kryptomeny – Bitcoin. Na ciferníku napríklad nájdeme logo Bitcoinov a samotné hodinky budú limitované počtom 210 kusov, čo je číslo podobné 21 000 000, ktorým je limitovaný počet Bitcoinov, ktoré sa vygenerujú.

ZDROJ | Hublot

Pozrite siBitcoin oslavuje 10 rokov svojej existencie

Pre ešte lepší pocit z exkluzivity, každý kus hodiniek bude mať vygravírované číslo Bitcoinovej transakcie za hodinky. Aby toho nebolo málo, hodinky musíte každých 10 dní nastaviť. Každých 10 dní pretože tento rok oslavujeme 10. výročie Bitcoinu. Remienok, ktorý kombinuje kožu a gumu má na sebe nápis Blockchain, kľúčovú technológiu, na ktorej fungujú kryptomeny.

Hodinky si budete môcť kúpiť ako inak za Bitcoiny, ktoré by mali mať hodnotu 25 000 dolárov. Podľa aktuálneho kurzu to vychádza na približne 3,85 Bitcoinu. Hodinky si môžete predobjednať už teraz s dátumom vydania tretieho januára 2019.

ZDROJ | Hublot

Pozrite siRozhodcovia FIFA World Cup budú nosiť smart hodinky Hublot

Za túto cenu dostanete luxusné hodinky od Švajčiarov. Nič viac, nič menej. Zabudnite na smart funkcie či na sledovanie srdcového tepu. Tieto hodinky vám nebudú merať kroky ani spánok. Ide o klasické hodinky, ktoré vám maximálne ukážu čas.

Problémom kúpy týchto hodiniek je, že je potrebné tak urobiť cez firmu OS Limited, ktorá žiada veľké množstvo informácii na registráciu, aby ste si vôbec tieto hodinky mohli kúpiť. Príkladom je napríklad vaša fotka s ID kartou, v našom prípade s pasom alebo občianskym preukazom alebo je potrebný výpis z banky. Podobný proces je potrebný aj na nákup kryptomien cez internetové burzy.

ZdrojHublot

Komentáre k článku