Huawei Watch Fit dostávajú prémiovejšiu verziu Elegant a nové farby

ZDROJ | Huawei

Smart hodinky Huawei Watch Fit predstavené koncom minulého leta dostávajú menší upgrade. V novej verzii Watch Fit Elegant ponúknu prémiové oceľové šasi a nové farebné kombinácie fluoroelastomérnych remienkov.

Doteraz primárne športovo ladené hodinky Huawei Watch Fit budú vo verzii Elegant o niečo vhodnejšie na každodenné nosenie v kombinácii s elegantným oblečením a doplnkami. Matný hliník vymieňajú za lesklú nehrdzavejúcu oceľ vyhotovenú v sivej a zlatej verzii spojenú s bielym a čiernym remienkom. Zachovávajú si pritom odolnosť voči vode do 5 ATM (50 m).

ZDROJ | Huawei

Nový druh remienku má byť oproti silikónovým odolnejší voči teplu, mastnotám a naťahovaniu, čomu napokon odpovedá aj o niečo vyššia cena. Na britský trh nový variant dorazí už 26. marca s cenou od 110 libier, teda v prepočte zhruba 127 eur. Cena pôvodného modelu je u nás stanovená na 99 eur.

ZDROJ | Huawei

Po hardvérovej stránke si zachovávajú 1,64“ AMOLED displej s rozlíšením 280 x 456 pixelov a jemnosťou 326 PPI, ktorý pokrýva 2,5D zahnuté sklo. Pre hranatý displej má Huawei pripravených niekoľko ciferníkov, ozdobiť je ho však možné aj pomocou ľubovoľnej fotografie zo smartfónu alebo ciferníka z obchodu Watch Face Store.

ZDROJ | Huawei

Súčasťou výbavy hodiniek zostáva aj osobný tréner poskytujúci 12 rôznych druhov animovaných rýchlych cvičení od rýchlej rozcvičky v práci cez celotelový strečing, až po poriadnu záťaž na brušné svalstvo. Celkovo hodinky dokážu monitorovať pohyb v 11 profesionálnych športoch s ponukou 85 vlastných športových režimov pre meranie trvania, tepu a spálených kalórií.

ZDROJ | Huawei

Huawei Watch Fit Elegant dokážu merať tep nepretržite počas celého dňa a popri ňom pravidelne merajú aj hladinu kyslíka v krvi. V takomto prípade popri 30 minútach využívania GPS modulu a aktívneho využívania notifikácií vydržia na jedno nabitie až 10 dní. Túto výdrž sa Huawei podarilo v prípade modelu Elegant vtesnať do tela s hmotnosťou len 27 gramov.

Pozrite siHuawei Mate X2 a Samsung Galaxy Z Fold2 – Ktorý je lepší?

Huawei toto hardvérové meranie obohacuje o softvérovú analýzu v rámci aplikácie Huawei Watch Fit v podobe sledovania menštruačného cyklu, analýzy spánku pomocou funkcie Huawei TruSleep 2.0 a technológie Huawei TruRelax, ktorá využíva vstavaný snímač tepu a inteligentný algoritmus na monitoring stresu.

ZdrojHuawei

Komentáre k článku