Huawei Watch by Barnaba Fornasetti, súzvuk dizajnu snov a technológií

ZDROJ | Huawei

Huawei odhalil na slávnostnom desiatom výročí Vogue Čína v Miláne svoju prvú špeciálnu edíciu Huawei hodiniek, určených ako darček pre hostí výnimočného večera. Pre túto príležitosť ich navrhol taliansky módny dizajnér Barnaba Fornasetti. Darček prezentuje spoluprácu medzi Huawei, Vogue Čína a Fornasettim, ktorá v sebe snúbi umenie, dizajn a moderné technológie.

Huawei Watch by Barnaba Fornasetti 02
ZDROJ | Huawei

 

recenziaS Huawei Watch GT zabudnete kde je nabíjačka

Exkluzívny dizajn ciferníku obsahuje kultový Fornasettiho motív „Tema e Variazioni“, inšpirovaný opernou speváčkou z 19. storočia Liniou Cavalieri, ktorá sa stala rodinným umeleckým archetypom. Remienok hodiniek a škatuľka, s Fornasettiho motívom kľúčovej dierky, majú klasickú zelenú farbu „Malachite“, typickú pre práce Barnaba Fornasettiho.

Barnaba Fornasetti
Barnaba FornasettiZDROJ | Huawei

Pozrite siIFA 2015 | Huawei predstavuje vlastný model inteligentných hodiniek

Aj táto Fornasettiho špeciálna edícia hodiniek v sebe skrýva klasické Huawei Watch s 1,4” AMOLED displejom s rozlíšením 400 400 px. a priemerom ciferníku 42 mm. Hodinky sprostredkujú oznámenia o prichádzajúcich hovoroch, textových správach alebo e-mailoch, snímač tepovej frekvencie meria tep a šesťosí pohybový snímač sleduje rôzne pohybové aktivity, ako chôdzu, beh či kráčanie po schodoch.

Pozrite siMWC 2015 | EXKLUZÍVNE – Huawei Watch sú veľkým prekvapením

Huawei Watch by Barnaba Fornasetti 03
ZDROJ | Huawei

Špeciálna edícia Huawei Watch od Barnaba Fornasettiho sa do predaja nedostane, no bežné hodinky od Huawei by sa aj na Slovensku mali začať predávať v priebehu novembra 2015 za predpokladanú cenu 399 €.

https://vimeo.com/140684001

 

ZdrojHuawei

Komentáre k článku