Huawei P9 – VIP servis a spustenie predobjednávok s darčekom

Minulý týždeň, presnejšie 6. apríla 2016, spoločnosť Huawei v Londýne predstavila svoju novú vlajkovú loď, smartfón Huawei P9.

RECENZIAHuawei P9 – dizajn a čiernobiele fotografie si zamilujete

Huawei P9 7

Pozrite siHuawei P9 má dva fotoaparáty Leica a výborný hardvér

Z jeho predstavenia sme vám priniesli reportáž s prvými fotkami naživo, ako aj oficiálnymi technickými parametrami. Dnes výrobca prezradil niekoľko podstatných informácií, ktoré isto potešia budúcich majiteľov modelu P9.

Huawei P9 live 5

Prvou z nich je spustenie predobjednávok v sieti obchodných partnerov (ALZA, DATART, MALL, OKAY, NAY), ktoré potrvajú do 30. 4. 2016. Ak sa o Huawei P9 zaujímate, na výber máte z dvoch farebných variantov, Titanium GrayMystic Silver.

Huawei P9 live 3

Odporúčaná maloobchodná cena, za ktorú si P9 môžete predobjednať je avizovaných 549 €. Ak si Huawei P9 do konca apríla predobjednáte, dostanete k nemu ako darček inteligentný náramok Huawei TalkBand B2 v hodnote 168 €. To však nie je všetko.

Pozrite siSÚBOJ GENERÁCIÍ | Huawei P9 vs Huawei P8

Ak sa stanete novým majiteľom smartfónu Huawei P9, získate jeho kúpou aj prémiové podmienky servisu. Tie zahŕňajú predĺženie záruky na tri roky a možnosť výmeny rozbitého displeja do troch mesiacov od zakúpenia smartfónu. Navyše bez udania dôvodu.

https://www.youtube.com/watch?v=9BvX_GA3D6U

Určite je to pozitívna správa a dobrý krok smerom k zákazníckej spokojnosti. Aj keď vám neželáme nehody či nepríjemnosti s novým smartfónom, takto aspoň budete mať pri jeho používaní väčší pocit istoty.

ZdrojHuawei

Komentáre k článku