Huawei P9 a jeho menší súrodenec zažili štart na Slovensku

Aj napriek tomu, že nový Huawei P9 sa už oficiálne na našom trhu predáva, spoločnosť včera pripravila jeho oficiálne uvedenie na trh, ktoré sa konalo v Refinery Gallery v Bratislave.

RECENZIAHuawei P9 – dizajn a čiernobiele fotografie si zamilujete

Huawei P9 SK Launch_01

RECENZIAHuawei P9 Lite je trefa do čierneho

Huawei P9, ktorého recenziu si môžete prečítať v našom aktuálnom vydaní TECHBOX 5/2016 zaujme okrem oproti predchodcovi prepracovanému dizajnu aj dvojicou fotoaparátov.

Huawei P9 SK Launch_13

Pozrite siTakto fotí Huawei P9, čiernobielu fotografiu si s ním zamilujete

Jeden z nich disponuje farebným RGB snímačom a druhý monochromatickým snímačom. Vďaka tejto kombinácii si novinka veľmi dobre poradí s fotografiami za slabého osvetlenia a doslova vás dostane svojim unikátnym módom pre vytváranie čiernobielych fotografií.

Huawei P9 SK Launch_02

Počas večera spoločnosť Huawei predstavila všetky novinky, ktoré model Huawei P9 prináša so zameraním na už spomínaný fotoaparát. Okrem toho však P9 ponúkne aj vynikajúce spracovanie, výkonný hardvér, USB-C a batériu s kapacitou 3 000 mAh.

Huawei P9 TB_05

Keďže prím však hrá fotoaparát, na ktorom Huawei spolupracoval so spoločnosťou Leica, počas uvedenia novinky na náš trh sme mali možnosť pozrieť si fotografie, ktoré pomocou Huawei P9 vytvorili známy slovenský fotografi.

Huawei P9 SK Launch_09

Okrem Huawei P9 sme však mali možnosť zblízka sa pozrieť aj na jeho zmenšenú verziu Huawei P9 Lite, ktorý chce nadviazať na úspechy predchádzajúceho modelu P8 Lite.

Huawei P9 SK Launch_05

Huawei P9 SK Launch_06

Pozrite siHuawei P8 Lite: lacnejší, ale stále dobre vybavený

Ten zaujal v priebehu minulého a začiatku tohto roku vynikajúcim pomerom cena/výkon, vďaka čomu sa dostal na popredné priečky predajnosti smartfónov na našom trhu.

Huawei P9 SK Launch_14

Večer venovaný novému Huawei P9 ukončil koncert slovenskej vokálnej skupiny zloženej zo známych osobností, Fragile.

Huawei P9 SK Launch_20

Huawei P9 SK Launch_19

Celý večer sme pre fotografovanie používali práve uvedený Huawei P9, takže všetky fotografie, ktoré v článku vidíte sú vytvorené práve novým smartfónom s dvojicou fotoaparátov.

Komentáre k článku