Huawei Ascend P7 bol oficiálne uvedený na náš trh s priaznivou cenou!

Novinka je jasným krokom vpred, a že má na čom stavať svedčia aj úspechy predchádzajúcej verzie Ascend P7. Oproti nemu prináša skutočne prvotriedne materiály, ako je sklo a hliník a aj veľmi dobrú výbavu, v ktorej nájdete 5“ Full HD displej, 13 Mpx fotoaparát, ale aj unikátnu 8 Mpx webkameru, ktorá je priam stvorená pre skupinové autoportréty. Tie priamo Huawei nazýva „Grufies“.

Huawei Ascend P7

Ani po stránke výkonu nie je Ascend P7 žiadnym sklamaním. Za seba hovorí štvorjadrový procesor vlastnej výroby, podpora LTE Cat4, či batéria s kapacitou 2 500 mAh. Potešením je aj najnovšia verzia operačného systému Google Android KitKat, ktorá sa samozrejme, ako sme už v prípade smartfónov od Huawei zvyknutí, skrýva pod grafickou nadstavbou Emotion UI 2.3.

Huawei Ascend P7

PREČÍTAJTE SI
Huawei Ascend P7 – vlajková loď z Číny len za 370 € už v máji!

Pre uvedenie novinky na český a slovenský trh si spoločnosť Huawei vybrala skutočne luxusné priestory Míčovny Pražského hradu, kde sme sa okrem prezentácie z vývoja novinky dozvedeli aj jeho konečnú cenu a dostupnosť.

Huawei Ascend P7

Nový Huawei Ascend P7 sa začne na našom trhu predávať už na prelome júna a júla a čo je najpodstatnejšie je určite jeho cena. Tá bola stanovená na veľmi príjemných 349 €, vďaka čomu sa z Ascendu P7 môže stať veľmi silný konkurent aj pre prémiové značky.

Huawei Ascend P7

Nám sa podarilo nový Huawei Ascend P7 už otestovať a na jeho recenziu sa môžete tešiť v letnom vydaní časopisu TECHBOX 7-8/2014, ktoré vychádza už 10. júla.

Foto: TECHBOX

Komentáre k článku