HTC Vive Pro McLaren – limitovaná edícia VR headsetu pre fanúšikov Formule 1

ZDROJ | McLaren

HTC v spolupráci s McLaren Racing prinášajú na trh limitovanú edíciu headsetu pre virtuálnu realitu. HTC Vive Pro McLaren je povinnosťou pre každého fanúšika závodov.

Devízou tohtoročného VR headsetu HTC Vive Pro je najmä zvýšenie kvality obrazu. Vo vnútri headsetu nájdeme OLED displeje s rozlíšením 2 880 x 1 600 px (dokopy).

https://www.youtube.com/watch?v=rgXIMjFqdHA

Pozrite siHTC Vive Pro – lepšie displeje a možná bezdrôtovosť

Okrem zmeneného dizajnu, ktorý sa inšpiroval značkou McLaren, dostane headset aj herné tituly McLaren Garage VR a RFactor 2 McLaren Edition VR.

V rámci hier si tak budete môcť zajazdiť na pretekárskych autách vo virtuálnom prostredí alebo si vyskúšať prácu mechanika tímu McLaren.

Súčasťou limitovanej edície HTC Vive Pro McLaren je aj 6-mesačné členstvo v programe predplatného Viveport Subscription, v ktorom si hráči môžu každý mesiac vybrať 5 titulov, ktoré budú môcť hrať zadarmo.

„Realistické zážitky, ktoré dokáže HTC Vive Pro McLaren Limited Edition sprostredkovať ocenia nielen príležitostní hráči, ale aj profesionálni pretekári. Vďaka virtuálnej realite môžu byť fanúšikovia k závodom bližšie než kedykoľvek predtým,“ vyjadril sa pretekár z tímu McLaren, Lando Norris.

V rámci hry McLaren Garage VR môžete okrem vyskúšania si, aké je to pracovať v Pit stope, vyzvať kamaráta na preteky v tom, kto prezuje rýchlejšie pneumatiky.

ZDROJ | McLaren

Pozrite siHTC Vive Pro 2.0 Kit – virtuálna realita i do biznis sféry

Ak vás tento limitovaný headset zaujal, kúpiť si ho môžete za cenu 1 550 € cez stránku vive.com/McLaren. VR headset HTC Vive Pro McLaren ponúka virtuálnu realitu nielen cez headset, ale aj pomocou dvoch bezdrôtových ovládačov s HD haptickou odozvou a snímania pohybu v rozsahu 360°.

Systém tiež umožňuje bezdrôtové pripojenie s vašim smartfónom, z ktorého si viete preniesť niektoré funkcie do virtuálnej reality. Napriek vysokej cene je HTC Vive Pro jeden z najkvalitnejších headsetov pre virtuálnu realitu na trhu.

ZdrojMcLaren

Komentáre k článku