HTC Desire 10 je inšpirovaný dizajnovým štýlom Art Deco

ZDROJ | HTC

HTC avizovalo na 20. septembra odhalenie niečoho nového, zaujímavého, čo by malo upútať pozornosť jeho fanúšikov. A možno aj iných. Stalo sa. Výrobca predstavil nový smartfón radu Desire, model HTC Desire 10 Lifestyle.

Pozrite siHTC 10 – návrat legendy vo veľkom, ale drahom štýle

https://www.youtube.com/watch?v=E0Xe-fHNDY8

HTC sa pochválilo, že v prípade Desire 10 sa dizajnovo inšpirovalo štýlom Art Deco, pričom sa ale netají, že zároveň vychádzal z rovnakých kontúr, aké má HTC 10.

V každom prípade do tela s parametrami 156,9 x 76,9 x 7,7 mm a 155 g osadil 5,5” Super LCD displej s HD rozlíšením.

htc-desire-10_polar-white
ZDROJ | HTC

Povedzme si o novom HTC Desire 10 Lifestyle ešte zopár obligátnych technických parametrov. A začnime výkonovými súčasťami. HTC použilo starý známy 4-jadrový procesor Snapdragon 410.

Dostupné majú byť dve pamäťové verzie, a to 2/16 GB a 3/32 GB RAM/ROM. Slot microSD karty pojmä médium do 2 TB.

Nadšencov fotografie láka 13 Mpx hlavným fotoaparátom s výraznou, nad povrch vystúpenou optikou s clonou f/2,2 a ohniskovou vzdialenosťou 28 mm. Obraz zachytáva BSI senzor, zaostrovaniu napomôže autofókus a prisvetleniu LED dióda.

Pozrite siHTC One A9s – takto vyzerá upgrade?

HTC Desire 10 Lifestyle 4
ZDROJ | HTC

Predná kamera má BSI senzor s 5 Mpx rozlíšením a optiku charakterizuje clona f/2,8 a ohnisková vzdialenosť 33,7 mm. Oba fotoaparáty zaznamenajú Full HD video.

Súčasti konektivity, ako Micro USB či LTE, Wi-Fi a Bluetooth, ktoré sú samozrejmou súčasťou smartfónu, netreba obzvlášť pripomínať. No predstavte si, HTC Desire 10 Lifestyle má dokonca aj 3,5 mm jack. :)

HTC Desire 10 Lifestyle 3
ZDROJ | HTC

O kvalitný zvukový výstup sa postarajú reproduktory HTC BoomSound Hi-Fi Edition s podporou High-Res zvuku. Napomáha tomu aj vstavaný zosilňovač. Energiu smartfónu zabezpečuje 2 700 mAh batéria.

Tlačová správa pre Českú republiku a Slovensko hovorí o dvoch farebných variantoch, Stone Black a Polar White. O časovej dostupnosti a cene sme sa ale zatiaľ nič oficiálne nedozvedeli.

ZdrojHTC

Komentáre k článku