HP Spectre X360 sa dočkal drobného tuningu

Spoločnosť HP okrem 8″ tabletu a šialeného a hlavne zakriveného all-in-onepočítača v rámci aktualizácie svojich počítačov predstavila aj inovovanú verziu svojej vlajkovej lode v podobe modelu Spectre X360. Novinka sa pritom nijako nezmenila v dizajne, ak teda neberieme do úvahy novú farbu. Stále je možné notebook pretočiť o 360° a získať tak z neho takmer tablet.

RECENZIAHP Spectre X360 – prekvapivý hybrid s výborným výkonom

https://youtu.be/MKOfLQ1fE_0

Zachované ostalo aj hliníkové telo, ale úprav sa dočkali vnútornosti. Pribudli teda nové procesory Intel Skylake (Core i5 a Core i7). HP deklaruje pri novinke výdrž na úrovni 13 až 15 hodín podľa použitého procesora a displeja. Spectre X360 pre tento rok totiž dostal do vienka okrem Full HD displeja aj možnosť vybaviť si notebook dotykovým QHD displejom (2 560 x 1 440 px).

HP Spectre X360 03
ZDROJ | HP

Základný model ponúkne samozrejme naďalej Full HD displej, procesor Intel Core i5, 4 GB operačnej pamäte a 128 GB SSD disk. Okrem toho však bude k dispozícii aj model s 8 GB operačnej pamäte a 256 GB SSD diskom.

HP Spectre X360 05
ZDROJ | HP

Pozrite siUž aj HP má vlastnú Yogu, volá sa Spectre x360

Samozrejmosťou je podsvietená klávesnica, plnohodnotný HDMI port, mini DisplayPort a trojica USB 3.0 portov. Jeden z nich je pritom napájaný neustále, takže Spectre X360 môžete využiť aj ako externú batériu pre váš smartfón, alebo tablet.

https://youtu.be/O7AN8WsLcGY

Nový HP Spectre X360 sa začne predávať ešte tento mesiac, pričom cena základného modelu bude 1 299 USD. K dispozícii bude aj špeciálna verzia notebooku s označením Bang & Olufsen edition, ktorá poskytne okrem audia od tejto známej spoločnosti aj novú farbu označovanú ako Ash Silver.

ZdrojHP

Komentáre k článku