HP sa môže pochváliť dvoma novými All-in-One zariadeniami

ZDROJ | HP

HP predstavilo dva nové počítače HP Pavilion All-in-One. Okrem relatívne rozumnej ceny ponúknu 4K Ultra HD displej a slušný výkon.

ZDROJ | HP

Svojou univerzálnosťou sú počítače určené pre bežných používateľov. HP ponúka dva varianty – 24″ a 27″ full HD IPS dotykový displej v spomínanom rozlíšení 4K Ultra HD. Milovníkov kompaktných rozmerov poteší šírka iba 8,5 mm.

O zvuk sa postarajú majstri od Bang & Olufsen Play, ktorí zabezpečili štýlové reproduktory s látkovým poťahom. Z ďalších funkcií pôsobí zaujímavo vyskakovacia webkamera, ktorá poteší tých, ktorí si potrpia na súkromie a bezpečnosť.

ZDROJ | HP

Pozrite siHP začína vyrábať cartridge do tlačiarní z PET fliaš

Vo vnútri nájdete 7. generáciu procesorov od Intelu a k dispozícii je tiež grafická karta AMD Radeon 530. Pre čo najlepší výkon by ste mali mať k dispozícii 16 GB RAM.

Čo sa týka pripojiteľnosti, oba počítače disponujú USB-C konektorom, dvoma USB 3 portami, dvoma USB 2 portami, HDMI-in a HDMI-out portami.

ZDROJ | HP

Pozrite siHorúce novinky HP a OMEN mieria na náš trh, videli sme ich naživo

Oba All-in-One kúsky budú dostupné na Slovensku už od septembra a to za cenu 919 eur za 24″ verziu a 969 eur za 27″ verziu.

Ako sa vám páčia nové kúsky od HP? Aj keď sme ich na živo ešte nevideli, z prezentačných fotiek vyzerajú perfektne.

ZDROJ | HP

ZdrojHP

Komentáre k článku