HP Pavilion All-in-One chce zaujať nadupanými parametrami

ZDROJ | YouTube

Fanúšikovia all-in-one počítačov sa určite potešia novopredstavenému HP Pavilion All-in-one s nie veľmi širokými okrajmi okolo displeja a ďalšími novinkami.

Hlavnou novinkou a zároveň aj výhodou oproti konkurencii je spomínaný displej, konkrétne micro-edge. Aj vďaka tejto novinke model pôsobí na prvý dojem veľmi luxusne.

Spoločnosť uvádza ušetrenie až 75 % priestoru v porovnaní s klasickými „edge-to-edge“ displejmi, ktoré je možné vidieť napríklad u známych modeloch firmy Apple.

https://youtu.be/2StTsQzfGvU

Jednou z ďalších noviniek je zásuvná kamera, ktorou autori poukazujú na riziko útokov spojených s hacknutím web kamier. To isté platí aj pre zabudovaný mikrofón.

Ako môžete vidieť v druhej polovici prezentačného videa, nezabudlo sa ani na zvukovú stránku. Vďaka spolupráci so známou spoločnosťou Bang & Olufsen si budete môcť vychutnať kvalitné audio aj bez externých reproduktorov.

Pozrite siMSI Gaming 27XT, prvý All-in-One s externou grafikou

HP Pavilion All-in-one-11
ZDROJ | HP

Nový HP Pavilion All-in-One bude dostupný buď s 23,8-palcovým displejom alebo v drahšej a zároveň väčšej 27-palcovej verzii.

Z pohľadu parametrov modely používajú 6. generáciu Intel procesorov, pamäť RAM až do 16 GB, vnútorne úložisko s kapacitou 3 TB a spomínanú zásuvnú RealSense kameru.

Spoločnosť HP spolu s all-in-one modelmi predstavila aj monitor disponujúci Quad HD rozlíšením, dvoma HDMI portami, jedným DisplayPortom a pár USB konektormi.

Pozrite siLG má All-in-One riešenie pre IoT a zabezpečenie domácnosti

HP Pavilion All-in-one-12
ZDROJ | HP

Monitor bude možné zakúpiť od 26. júna za 399 dolárov, teda približne za 347 eur. Menší variant novo predstaveného HP Pavilion All-in-One sa začne predávať už 10. júna s cenou začínajúcou na 749 dolároch, v prepočte približne 651 eur.

Väčší 27-palcový model bude možné nájsť v obchodoch až od 3. júla s cenovkou od 999 dolárov, v našej mene to bude suma okolo 869 eur.

Z rodiny Pavilion spoločnosť HP predstavila taktiež vynovený konvertibilný notebook HP Pavilion x360 v pestrých farbách s B&O reproduktormi.

ZdrojHP

Komentáre k článku