HP Envy Curved All-In-One – monštrum so zakriveným displejom

HP predstavilo All-In-One počítač, aký svet ešte nevidel. Výrobca totiž zobral obrovský 21:9 34-palcový zakrivený IPS displej s rozlíšením 3 440 x 1 440 px a okolo neho naskladal vnútornosti pomerne výkonného počítača.

HP Envy Curved All-in-One PC3
ZDROJ | HP

Štýlové HP Envy Curved All-In-One má dvojicu masívnych nožičiek, ktoré dopĺňajú mierne luxusný vzhľad tela. Rozmery HP zatiaľ nezverejnilo, no je jasné, že novinka bude potrebovať poriadne veľký pracovný stôl. Po stranách sú totiž ešte pomerne široké stereo systém so šesticou reproduktorov. O tom, či aj na nich HP spolupracovalo s Bang & Olufsen výrobca mlčí.

HP Envy Curved All-in-One PC1
ZDROJ | HP

V tele za displejom je Intel Core i5 alebo i7 generácie Skylake, grafika NVIDIA GTX 960A a 8/16 GB pamäť RAM. Ako pamäť si môžete zvoliť buď HDD alebo SSD (alebo oboje) disky rôznych veľkostí. Nad displejom si našla miesto aj Full HD webkamera, ktorá spolupracuje aj s Windows 10 a funkciou na rozpoznávanie tváre, Microsoft Hello.

HP Envy All-In-One bude v predaji začiatkom novembra s cenou od 1 799 dolárov. Kedy sa dostane na náš trh nie je v súčasnosti známe.

HP Envy Curved All-in-One PC4
ZDROJ | HP

 

ZdrojHP

Komentáre k článku