HP ENVY AIO 27 – výkonný All-In-One aj s B&O reproduktormi

ZDROJ | HP

Mať doma veľkú skriňu desktopového počítača za prijateľnú cenu, alebo elegantné a priestorovo úsporné, avšak drahšie All-In-One riešenie? To je večná dilema nie len pre firemných, ale aj domácich používateľov. Túto otázku ešte viac zamotáva HP Inc. novým počítačom HP ENVY AIO 27 práve z radu All-In-One.

https://www.youtube.com/watch?v=-R5kv3_LKTM

Na pohľad jednoduchý, možno mierne strohý dizajn v sebe ukrýva výkonné zariadenie s procesormi Intel Core i5 alebo i7 šiestej generácie, voliteľnou diskrétnou grafikou NVIDIA GTX 950M a pamäťou RAM do 16 GB.

hp-envy-27-aio-11-lifestyle
ZDROJ | HP

Vnútorný úložný priestor môže tvoriť niektorý z trojice variantov 1TB SSHD, 256 GB SSD plus 1TB HDD, alebo 256GB SSD plus 2TB HDD. Všetko je to uložené v základni, vďaka ktorej výrobca dosiahol hrúbku (alebo tenkosť?) monitora iba 15 mm.

27-palcový IPS displej má QHD rozlíšenie (2 560 x 1 440 px) a certifikát Technicolor Color Certification pre vysokú presnosť farieb. Zároveň je prvým HP All-In-One displejom s nízkym režimom modrého svetla, čo priaznivo pôsobí na oči.

hp-envy-27-aio-07-lifestyle
ZDROJ | HP

Zaujímavosťou tohto All-In-One počítača je aj v základni implementovaná štvorica reproduktorov, vyladených expertmi z Bang & Olufsen, s nenápadným dotykovým audio voličom, ovládajúcim hlasitosť a prehrávanie skladieb.

hp-envy-27-aio-08
ZDROJ | HP

Bohatú nádielku konektivity zabezpečujú nie len klasické USB porty, ale aj najnovší USB-C a tiež dva HDMI. Výstupný na pripojenie druhého monitora alebo TV, vstupný na pripojenie externého obrazového zdroja.

hp-envy-27-aio-09
ZDROJ | HP

Na vrchnej strane monitora je elegantne ukrytý modul HP Privacy Camera, ktorý obsahuje HD IR web kameru a mikrofón s podporou Windows Hello. V prípade, že tento modul nepoužívate, zasuniete ho späť do monitora.

hp-envy-27-aio-06-lifestyle
ZDROJ | HP

HP ENVY AIO 27 bude na stránke HP.com a u vybraných predajcov dostupný už v priebehu októbra 2016 a jeho cena začína na úrovni 1 299,99 $ (cca 1 160 €).

ZdrojHP

Komentáre k článku