Hoverboard – „skateboard“ s ktorým sa povznesiete

S Hoverboard sa vznášať po uliciach veľkomesta v skutočnosti nebudete. Ale pocit, že sa vznášate vám s týmto „skateboardom“ ostane.

hoverboard_03
Hoverboard Blue

Pozrite siSkateboard, ktorý sa vznáša – Lexus Hoverboard

Na TECHBOX.sk sme nedávno písali napr. o LEXUS, ktorý sa vznáša. V posledných dňoch sme sa Kickstarter objavili kampaň produktu Hoverboard – jednokolesový „skateboard“ na ktorom sa cítite, akoby ste sa vznášali.

https://www.youtube.com/watch?v=jVvidGFtJ_o&index=6&list=PLgoivUXPDgHU-D-r2fWOa4a4liFvBCKE5

Hoverboard je Tesla, zmenšená do malých rozmerov, 

tvrdí výrobca Hoverboard Technologies.

hoverboard_02
Hoverboard Pink

Hoverboard má hmotnosť 11,34 kg. Dosahuje výkon 5 kilowattov. Na Hoverboard môžete dosiahnúť najvyššiu rýchlosť okolo 25 km/h. Najvyššiu rýchlosť si však môžete nastaviť cez aplikáciu. Na jedno nabitie môžete s Hoverboard jazdiť približne 16 km. Nabíjanie však trvá približne 16 min, t.j. 1 – 1,5 minúty na vzdialenosť okolo jedného kilometra.

hoverboard_01
Hoverboard Green

Pozrite siObjavili sme neuveriteľný „skateboard“!

Hoverboard je synchronizovaný s vašim zariadením prostredníctvom Bluetooth. Kompatibilný je s operačnými systémami Android a iOS. Pomocou aplikácie je zabezpečený aj proti krádeži. Ak potrebujete, môžete si ho aj zamknúť.

https://www.youtube.com/watch?v=2dhaWeTqnRE

S Hoverboard môžete byť taktiež aj vkusný a farebne si ho prispôsobiť pomocou nastaviteľných LED svetiel. Vo vnútri Hoverboard sú taktiež zabudované reproduktory, ktoré môžete pomocou aplikácie ovládať. V aplikácií môžete vidieť údaje o maximálnej rýchlosti, priemernej rýchlosti, vzdialenosti atď.

hoverboard_05
Hoverboard Application

ZdrojKickstarter,Hoverboard

Komentáre k článku