Hover Camera Passport – dron, ktorý vás bude neustále sledovať

ZDROJ | Hover Camera

Selfie kamery alebo drony nie sú žiadnou novinkou. Najnovšie si nás chce získať novinka Hover Camera Passport, ktorá vás za 500 dolárov bude sledovať a fotiť. „No nekúp to“.

https://www.youtube.com/watch?v=QxSJlxoFc0k

O interiérovom drone Hover Camera sme písali už minulý rok v podobnom čase. Okrem rozpoznávania tváre vtedy ponúkol aj umelú inteligenciu. Cena bola vtedy nastavená až na 600 dolárov. Neskôr sa nás snažila zaujať aj netradičná lietajúca kamera Roam-e za 400 dolárov, ktorá tiež bola určená na každodenné dokumentovanie vášho života.

ZDROJ | Hover Camera
ZDROJ | Hover Camera

Pozrite siRoam-e chce byť lietajúcou kamerou na selfie

Novinka Hover Camera Passport ponúka špeciálny „owner mode“, ktorý umožní sledovanie vlastníka dronu a jeho fotografovanie či natáčanie videa bez potreby zapnúť smartfón. Pri kúpe sa jednoducho jedenkrát vyfotografujete, aby dron vedel, na koho sa má zamerať.

Okrem tejto novinky dostal dron funkciu ovládania pomocou gest. Pri kývaní rukou vás dron Hover Camera Passport odfotí a pri geste OK vás dron prestane sledovať a pristane vám do rúk. Výhodou je klietka vyrobená z uhlíku, ktorá chráni vrtule pred kontaktom a teda aj vaše prsty pred zranením.

ZDROJ | Hover Camera
ZDROJ | Hover Camera

Pozrite siInteriérový dron Hover Camera zaujme zaujímavými funckiami

Dron poteší aj milovníkov strihania videa, keďže podporuje programy ako Apple iMovie a Final Cut pro X. Okrem toho však máte možnosť úpravy videa aj v Hover Camera aplikácii. Tá disponuje aj umelou inteligenciou, ktorá dokáže určiť, či ste v klipe alebo na fotke. Svoje filmy môžete samozrejme automaticky aj zdieľať so svetom.

Čo sa týka špecifikácií, Hover Camera Passport disponuje 13 Mpx kamerou, ktorá dokáže natáčať krásne 4K Ultra HD zábery.

ZDROJ | Hover Camera
ZDROJ | Hover Camera

V prípade, že vás takýto sledovací dron zaujal a milujete selfie zábery či fotky, kúpiť si ho môžete cez oficiálne Apple Stores po celom svete za cenu 499,95 dolárov.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojApple

Komentáre k článku