House of Marley na CES 2018 nechýbalo so svojim audio lineupom

ZDROJ | House of Marley

Na výstave CES 2018 nechýbala ani známa značka House of Marley a priniesla novú sériu štýlových audio zariadení v podobe slúchadiel a reproduktorov.

Najviac zaujal reproduktor No Bounds, ktorý bude akýmsi konkurentom pre JBL Clip 2. Prináša však o niečo zaujímavejší dizajn. Prenosný reproduktor poteší vodeodolnosťou vďaka certifikátu IP67.

ZDROJ | House of Marley

Vstavaná batéria by mala zabezpečiť chod až 10 hodín na jedno nabitie a určite potešia aj použité materiály, ktoré tvorí recyklovaný korok. Reproduktory House of Marley No Bounds sa navyše dajú navzájom spárovať pre vytvorenie stereo zvuku. Cena je 69,99 dolárov a zariadenie bude dostupné od apríla.

O niečo vyššia trieda No Bounds reproduktora je jeho športová verzia podobná JBL Flip 4 valcovým reproduktorom. Tá sľubuje až 12-hodinovú výdrž a 360° zvuk. Nechýba spomínaná vodeodolnosť a recyklovaný korok ako použitý materiál. Dostupný bude v priebehu mája za 119,99 dolárov.

ZDROJ | Marley

Pozrite siMarley Smile Jamaica Wireless – štýlové bezdrôtové slúchadlá z dreva

Pre milovníkov slúchadiel si House of Marley pripravilo model Uprise wireless, štuplové slúchadlá, ktoré sú taktiež odolné voči vode a potu vďaka certifikátu IPX5. Vyrobené sú z recyklovaného silikónu a začnú sa predávať v júni za 99,95 dolárov.

Pri značke House of Marley si nielenže kupujete dizajnovo krásne produkty, ale aj prispievate k životnému prostrediu, keďže firma má partnerstvo s neziskovou organizáciou One Tree Planted, zameranou na zalesňovanie.

ZDROJ | Marley

Pozrite siHouse of Marley Stir It Up – tomuto štýlovému gramofónu neodoláte

Každý z predaných produktov House of Marley prispeje k zasadeniu viac ako 75 000 stromov po celom svete. Výhodou sú tiež spomínané recyklované materiály, ktoré slúchadlá a reproduktory tvoria. Čo na štýlové novinky poviete?

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojVerge

Komentáre k článku