House of Marley má novú sériu ekologických zariadení

ZDROJ | House of Marley

Značka The House of Marley je známa používanými materiálmi, ktoré sú častokrát šetrné k prírode. Výnimkou nie je ani nová séria, ktorá bola predstavená pri príležitosti výstavy CES 2019.

Prvou novinkou je smart reproduktor Get Togehter Mini, ktorý je vyrobený z kombinácie bambusu, recyklovaných plastov, látky a hliníka.

Ako už býva zvykom, reproduktor integruje inteligentného pomocníka Google Assistant. Reproduktor viete spustiť hlasovým príkazom alebo pomocou stlačenia tlačidla. Nechýba podpora pre Google Cast funkciu na streamovanie hudby. Bezdrôtové prepojenie funguje cez Bluetooth a pokiaľ vlastníte viacero týchto reproduktorov, môžete využiť funkciu multiroom.

ZDROJ | House of Marley

Pozrite siHouse of Marley na CES 2018 nechýbalo so svojim audio lineupom

Reproduktor Get Together Mini tiež podporuje Wi-Fi bezdrôtové pripojenie. Výdrž na jedno nabitie je 6 hodín, no môže byť nižšia alebo vyššia v závislosti od používania Bluetoothu či zabudovaného mikrofónu. Cena reproduktoru je 199 dolárov.

ZDROJ | House of Marley

Okrem reproduktoru predstavila firma The House of Marley trojicu slúchadiel. Prvým modelom je Liberate Air, plne bezdrôtové štuplové slúchadlá, ktoré vyzerajú ako keby boli z dreva. Ponúkajú sedem hodín na jedno nabitie, no s nabíjacou kolískou dostanete ďalších 40 hodín.

ZDROJ | House of Marley

Cena týchto štýlových slúchadiel je 149 dolárov a začnú sa predávať v júli 2019. Tí, ktorí skôr obľubujú mostové slúchadlá, si prídu na svoje pri novinke Exodus ANC. Slúchadlá s aktívnym potláčaním okolitého hluku ponúkajú 24-hodinovú výdrž na jedno nabitie a cenu 249 dolárov. Predávať sa začnú od septembra 2019.

ZDROJ | House of Marley

Pozrite siApple odhalila veľké billboardy v Las Vegas určené pre účastníkov výstavy CES

Poslednými slúchadlami sú House of Marley Redemption, ktoré tiež ponúkajú dlhú výdrž a možnosť bezdrôtového počúvania, no dizajn je odlišný. Cena je 99 dolárov a začnú sa predávať od júla tohto roku.

ZDROJ | House of Marley

Poslednou novinkou od firmy The House of Marely je bezdrôtový gramofón Stir it Up. Ten už bol predstavený pred tromi rokmi, no najnovšie dostáva podporu pre Bluetooth 5.0. Gramofón ponúka zabudovaný predzosilňovač. Cena je 249 dolárov a dostupný bude od septembra 2019.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZDROJ | House of Marley

ZdrojThe Verge

Komentáre k článku