Horúce novinky AUTOSALÓNU Bratislava 2017 (2.)

Včera sme vám ukázali prvú várku tých najväčších noviniek našim objektívom, dnes vám ukážeme druhú várku toho najlepšieho z AUTOSALÓN Bratislava 2017. Ak sa chcete ísť na novinky pozrieť osobne a vidieť ich naživo, máte čas do 30. apríla, teda do nedele.

Opel si do Bratislavy doniesol nový model Crossland X, malý crossover s celkom zaujímavou výbavou i cenou.

Rodinne založených poteší nový Opel Insignia s bohatou výbavou a opäť slušnou cenou. Opel sa veru snaží.

Nová 5008-ka od Peugeotu je majestátne auto s množstvom dizajnových prvkov, ktoré sa nemusia páčiť každému, no ako celok pôsobia futuristickým dojmom. To bol asi aj cieľ. Navyše tento model ponúka aj 3. rad sedadiel pre väčšie rodiny.

Francúzsky Renault sa na autosalóne chválil novým modelom Captur. Crossober prebral viaceré dizajnové, ale aj technologické novinky z Meganu.

Masívnejší Koleos nevyčnieva z radu Renaultu. Aj tento má podobné dizajnové črty Talismanu, zdieľa s ním aj mnohé technologické novinky vrátane veľkého displeja na prístrojovke.

Tým najluxusnejším modelom autosalónu je však plným právom Rolls-Roxe Ghost BLACK BADGE s Diamond Black farbou. Vrcholová výbava zahŕňa množstvo prvkov, ktoré vyšvihli cenu na 314 550 €. Bez DPH!

Mladoboleslavská automobilka si doniesla vrcholovú verziu novej Octavie, model RS.

Pre maniakov do SUV, ktoré sú do terénu od Škodovky je pripravená verzia Kodiaq Scout. Má vyššiu výšku podvozku a bude predávaná výhradne s pohonom 4×4.

Ak však chcete vidieť aj čosi iné, skúste si virtuálnu realitu so Škodou Vision E, prvým elektromobilom, ktorý česká automobilka plánuje do budúcnosti.

Smart priniesol ukázať prvý plne elektrický model ForTwo. V ponuke bude samozrejme aj so štátnou podporou 5 000 €.

V Inchebe nájdete aj nové Suzuki Swift, malé mestské autíčko s novým dizajnom, technológiami a cenou.

Úplne nový dizajn dostalo miniatúrne SUV, Suzuki Ignis. Ak si pamätáte na pôvodný model, už na prvý pohľad musíte vidieť ten skok vpred.

Volkswagen sa ukázal s novým modelm Arteonom. Dizajn je úplne nový, technológie vo vnútri už ale poznáme z Passatu.

Komentáre k článku