Hopeless 2: úspešné pokračovanie predchádzajúceho dielu

Vývojári úspešnej hry Hopeless prichádzajú s druhým pokračovaním pod názvom Hopeless 2: Cave Escape. Jednoduchým ovládaním sa snažia získať nových ale aj verných hráčov.

https://youtu.be/yuisI2EPHH4

Hra s príjemnou no zároveň strašidelnou grafikou vás vtrhne priamo do deja. Spustením začínate bez ďalších klikaní hneď v prvom leveli. Autori stavili na jednoduchosť hry je postavenej len na ovládaní smeru streľby žltej postavičky podobnej slávnym Minonom.

Úlohou je prežiť celú cestu až k úkrytu. Počas nej vám budú život znepríjemňovať príšery vynárajúce sa z tieňov. Na ochranu vozíka a teda aj postavičiek s menom Blobs máte k dispozícii širokú ponuku zbraní a gadgetov..

 Hopeless 2-14

Hopeless 2-18

Cestou budete stretávať ďalších spolubojovníkov a tiež zlaté mince určené na kúpu vylepšení či zbraní. Prvé levely sú relatívne ľahké, no určite aspoň raz využijete ochranné pole či spomalenie času s cieľom zvýšenia presnosti.

Vo vozíku sa môžu súčasne viesť traja žltí hrdinovia, ďalších získaných vám už príšery vziať nemôžu. Aspoň pri 2 cestujúcich máte k dispozícii streľbu súčasne na obe strany ktorú si ťažšie levely priamo vyžadujú.

Hopeless 2-21

Hopeless 2-16

V prípade strate všetkých Blobs sa hranie končí a strácate jeden vozík. Začiatkom hry ich máte k dispozícií 5, každou stratou hra začne automaticky odpočítavať potrebný čas na sprístupnenie nového. Počkať budete musieť 24 minút alebo si za reálne peniaze zakúpiť neobmedzený počet vozíkov.

Možnosti nakupovania sú rozsiahle, je možné zakúpiť nové špeciálne zbrane či zlaté mince. Univerzálnou menou sú Gems, ktoré však môžete získavať aj počas hrania formou darčekov alebo plnením úloh

Hopeless 2-25

Hopeless 2-30

Hoplees 2 ako aj mnohé ostatné hry je možné pripojiť s Google Games a tiež Facebook účtom s cieľom prekonávania priateľov. Úspešným zvládnutím všetkých dostupných úrovní hra nekončí. Autori stále pracujú na tvorbe ďalších.

Hopeless 281%

Veľkosť:
59 MB
Platforma:
Android 4.0.3 a novší, iOS 7.0 a novší
Cena:
0,00 €

Hopeless 2 ponúka príjemnú grafiku s jednoduchou ovládateľnosťou, ktoré dokáže zabaviť na dlhé hodiny.

Komentáre k článku