HooFoo – štýlová peňaženka na kryptomeny z Indiegogo

ZDROJ | HooFoo

S rozmachom kryptomien vidíme aj rast krypto-peňaženiek na ich úschovu. Niektoré sú softvérové, iné hardvérové. Len máloktorá je však tak štýlová ako novinka HooFoo z crowdfundingovej stránky Indiegogo.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=dI6N7BEaFXc

Väčšinu krypto-peňaženiek nájdete v podobe internetových stránok alebo softvéru. Takémuto druhu peňaženiek sa však vyčíta nízka úroveň bezpečnosti, keďže z času na čas sú niektoré z nich hacknuté.

HooFoo láka pútavým sloganom „svetovo prvá hacku-vzdorná Bitcoin peňaženka“. To, či sa dá hacknúť ukáže až čas, no peňaženka sa môže minimálne pochváliť štýlovým dizajnom v podobe kolieska, ktoré si cez Bluetooth prepojíte s vašou softvérovou peňaženkou.

Kryptomeny si môžete následne presunúť na hardvér a bezpečne ich mať uložené. Spomínaná bezpečnosť spočíva v prenose dát offline cez Bluetooth 4.0. Pri iných hardvérových peňaženkách napríklad prenášate kryptomeny cez USB port pri zapnutom internete. Pri HooFoo to neplatí.

ZDROJ | HooFoo

Pozrite siČo je to Bitcoin, najpopulárnejšia kryptomena?

Peňaženka je kompatibilná s iOS aj Android zariadeniami. HooFoo krypto-peňaženka vraj umožňuje urýchliť samotný proces prenosu. Čo sa týka kryptomien, HooFoo sľubuje okrem podpory Bitcoinu aj Ethereum či Litcoin. Časom by však mali pomocou aktualizácií pribúdať aj ďalšie kryptomeny ako napríklad populárny Ripple.

Predobjednávková cena peňaženky na kryptomeny je 169 dolárov s termínom dodania nastaveným na jún 2018.

ZDROJ | HooFoo
ZDROJ | HooFoo
ZDROJ | HooFoo

Pozrite siKoľko kryptomien existuje na začiatku roka 2018?

Po spustení predaja bude cena 289 dolárov. Cenovo sa jedná o jednu z drahších peňaženiek. Konkurenciu v podobe Ledger Wallet alebo českého TREZOR zoženiete pod 100 eur. Na druhej strane pri tejto peňaženke platíte aj za exkluzívny dizajn a iný druh prenosu kryptomien. Čo na túto zaujímavú peňaženku hovoríte?

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojIndiegogo

Komentáre k článku