Honor View 20 ponúka inovatívny fotoaparát zabudovaný do displeju

Bezrámčekové smartfóny ponúkajú riešenie v podobe nesympatického výrezu v displeji pre snímače a fotoaparát. Značka Honor so svojou novinkou Honor View 20 ponúka unikátne riešenie so zabudovaným fotoaparátom.

recenziaHonor View 20 – unikátna vlajková loď, ktorá vás nezruinuje

Novinka z dielne Honor bola predstavená exkluzívne v Hong Kongu. Ide o prvý smartfón s 48 Mpx fotoaparátom, o ktorý sa postaral snímač Sony IMX 586.

ZDROJ | Huawei Central

Pozrite siPraha prvýkrát zažila regionálny launch Honor 8X

Hlavnou výhodou je zabudovanie snímača fotoaparátu priamo do displeju, ktorý tak nebude kaziť výrez v obrazovke ako to ponúka konkurencia.

Za zmienku určite stojí aj nová technológia Link Turbo, ktorá umožní používať signál Wi-Fi simultánne s 4G internetom. Táto funkcia nájde využitie najmä pri verejnej Wi-Fi sieti, ktorá nefunguje vždy ideálne a vy tak musíte prepínať medzi 4G a W-Fi.

O výkon tohto čínskeho smartfónu sa postará procesor Kirin 980, ktorý podporuje aj funkcie umelej inteligencie, ktoré nájdu využitie pri fotoaparáte ako aj HDR mód.

Pokiaľ vás tento inovatívny smartfón zaujal, do kalendára si zapíšte dátum 26. december, kedy sa objaví na trhu v Číne ako Honor V20. Celosvetový predaj Honoru View 20 bude spustený 22. januára v Paríži. Bližšie informácie o novinke by sme sa mali dozvedieť na spustení predaja v Pekingu koncom decembra.

ZDROJ | PhoneRadar

Pozrite siHonor 10 Lite – osekaný Honor 10 dostal Kirin 710

Uvidíme, ako si Honor poradí s rastúcou konkurenciou. Zabudovaný 48 Mpx snímač je možno lepšie riešenie než navyšovanie počtu fotoaparátov, ktoré pri súčasnom raste nebude za chvíľu kde umiestňovať.

Zároveň sme zvedaví na cenu, ktorú si Honor za smartfón vypýta. Značka Honor, ktorá patrí pod Huawei, je známa svojimi dostupnými modelmi, ktoré sú určené najmä pre mladých. Aj preto je ich cena väčšinou prijateľná. Koncom decembra sa dozvieme, koľko za Honor View 20 zaplatíme.

ZdrojGsmarena

Komentáre k článku