Honor Band Zero: nové štýlové inteligentné hodinky

Honor Band Zero od čínskej značky Huawei by mali byť novými inteligentnými hodinkami z dielne tohto výrobcu. Honor sa rozhodol predstaviť svetu nové hodinky aj napriek tomu, že známe hodinky Huawei Watch, ktoré boli predstavené na tohtoročnom MWC v Barcelone a je dokonca možné ich predobjednať, stále nie sú v oficiálnom predaji.

O nových hodinkách Honor Band Zero je dostupných zatiaľ veľmi málo informácií. Z fotografie, ktorú zverejnil výrobca na svojom twitterovom účte je zjavné, že opäť pôjde o inteligentné hodinky s okrúhlym ciferníkom a mali by sa radiť medzi tie elegantnejšie hodinky. Predpokladá sa, že Honor Band Zero dostanú do vienka gumový, respektíve pogumovaný náramok. Z fotografie nie je badateľné žiadne tlačidlo, špekuluje sa o tom, že bude implementované do spodnej strany.

https://www.youtube.com/watch?v=_Drp9Hh-ZGo

S istotou nemôžeme povedať ani to, či bude v nových hodinkách prítomný operačný systém Android. V Číne totiž nie je podporovaných množstvo funkcií Android Wear a tak je celkom možné, že Honor Band Zero dostanú vo vienka vlastný operačný systém.

ZdrojHuawei