Honor 8 Pro prichádza na Slovensko za priaznivú cenu

ZDROJ | Honor

Honor 8 Pro bol síce predstavený už začiatkom mesiaca a vieme o ňom všetko, no až dnes sme sa dozvedeli zásadnú informáciu – dostupnosť a cenu na Slovensku.

RECENZIAHonor 8 Pro – ponúkne vo veľkom tele len to najlepšie

ZDROJ | Honor

Top-end smartfón má obrie rozmery čo má na svedomí veľký 5,7″ QHD (1 440 x 2 560 px) displej. Ten využíva aj systém eye-care mode 2.0 pre čítanie počas noci (redukciu modrého svetla). Celokovový smartfón má hmotnosť 184 gramov a je, samozrejme, typu unibody.

Pozrite siHonor 8 Pro – obor s duálnym fotoaparátom a 4 000 mAh batériou

Procesor Kirin 960 má 8 jadier (4+4) s takom 2,4 a 1,8 GHz, sekunduje mu grafika Mali-G71 MP8 a nie 4, ale 6 GB pamäť RAM! MicroSDXC karta vie pritom rozšíriť vnútornú 64 GB pamäť.

ZDROJ | Honor

Na zadnej strane sa usídlil duálny fotoaparát s dvojicou 12 Mpx CMOS snímačov (monochrome a RGB) pod optikou so svetelnosťou f/2,2 a AF detekcie kontrastu, ktorému pomáha aj laserové ostrenie. Nechýba ani dual-tone duálny LED blesk. Samozrejmosťou je Ultra HD video. Nad displejom je 8 Mpx webkamera.

Pod fotoaparátom je uložený ja snímač odtlačku prsta, ktorý podporuje aj gestá.

ZDROJ | Honor

Batéria má kapacitu až 4 000 mAh, nabíja sa cez USB-C port a podporuje vysokorýchlostné nabíjanie. Systém Smartpower 5.0 má vylepšovať výdrž batérie, pričom má byť o 7% účinnejší, ako jeho predchodca.

ZDROJ | Honor

Honor 8 Pro bude na Slovesnku dostupný od 1. mája za cenu 590 € v zlatej alebo modrej farbe. Budúcich majiteľov potešia aj pribalené VR okuliare a aplikácia Jaunt VR.

Novinka bude dostupná u predajcov ako Alza.sk, NAY, Datart, TPD, Okay, Mall.sk a tiež u operátora O2.

Honor sa nebojí ani porovnania s najväčšou konkurenciou a pripravil vlastnú porovnávaciu tabuľku:

ZDROJ | Honor

ZdrojHonor TS

Komentáre k článku