Honor 6 – prezlečený Huawei v luxusnom kabáte prichádza aj na Slovensko

Honor 6

Dnešným dňom vstupuje na európske trhy, vrátane toho slovenského, nová značka mobilných telefónov Honor. Prvým prístrojom novej značky Honor na slovenskom trhu je smartphone Honor 6. Pri pohľade na špecifikáciu je však jasné, odkiaľ vietor vanie a tak kliknite na Huawei Honor 6 a dozviete sa prakticky všetko, čo nový model Honor 6 prinesie. A že je toho dosť sa musí jednoducho uznať!

Honor 6

„Na zahájenie predaja v Európe sme sa dlho tešili a mnohé si od neho sľubujeme. Uvádzame tu totiž smartphone, ktorý bol od začiatku navrhnutý tak, aby vyhovel všetkým požiadavkám fanúšikov moderných mobilných zariadení, ktorí zároveň nechcú zbytočne utrácať desaťtisíce. Náš prvý model bude všetkým zákazníkom k dispozícii iba v elektronickej distribúcii a ihneď po predstavení,“ hovorí Rafal Naplozsek, Regional Business Director značky Honor.

Honor 6

Hoci logo Huawei z prístroja zmizlo, cenová politika ostala zachovaná – slušne vybavené prístroje za slušné ceny. Honor 6 tak bude na našom trhu za koncovú cenu 329 € už od dnes!

Honor 6

Foto: Honor

Komentáre k článku