Honor 10 GT – 8 GB RAM a GPU Turbo režim pre grafiku

Čínsky Huawei Honor predstavil vynovenú verziu svojho top-end smartfónu, ktorý sme videli počas tohtoročnej jari a v máji i testovali. Novinka chce zaujať najnáročnejších používateľov vďaka 8 GB pamäti RAM a režimu GPU Turbo pre grafickú kartu.

RECENZIAHonor 10 – Keď sa spojí krása s inteligenciou!

ZDROJ | Honor

Kým model Honor 10 ponúka špičkových 6 GB pamäte RAM, nový model s prívlastkom z automobilového sveta dostáva do vienka rovno 8 GB pamäte RAM. V kombinácii s procesorom Kirin 970 to bude zaujímavá pracovná beštia, pri ktorej sa nemusíte báť zaplnenia RAMky aplikáciami.

ZDROJ | Honor

Navyše hráčov mobilných hier poteší aj vylepšenie grafického čipu Mali-G72 MP12 GPU o tzv. Turbo režim (GPU Turbo), ktorý vyvinul práve Huawei. To sme mohli vidieť na nedávnom modeli Honor Play, v ktorom výrobca sľuboval 60% nárast grafického výkonu v hrách, no nulové zvýšenie spotreby energie.

Pozrite siHonor Play – dostupný herný smartfón s technológiou GPU Turbo

Ide o softvérové vylepšenie, ktoré je pripravené pre viaceré smartfóny výrobcu, vrátane model Honor 10. GT-čko tak navyše ponúkne viac-menej iba viac pamäte RAM. K tomu ale ponúkne aj AIS stabilizáciu pre duálny fotoaparát.

Kedy a za akú cenu sa novinka dostane na náš trh nie je známe. Klasický Honor 10 stojí od 439 € za 64 GB verziu. Môžeme predpokladať, že vynovený model bude stáť maximálne o 50 € viac.

ZDROJ | Honor

ZdrojHonor

Komentáre k článku