Honeywell Lyric T5 je nový Wi-Fi termostat, ktorý vás poslúchne aj na diaľku

ZDROJ | Honeywell

Známy americký producent, okrem iného aj domácich spotrebičov v oblasti vykurovania, spoločnosť Honeywell, uviedla do života nový Wi-Fi termostat v rodine produktov, ktorá má zaujímavé lyrické pomenovanie. Na trh prichádza Honeywell Lyric T5 Wi-Fi Thermostat.

https://www.youtube.com/watch?v=w-YeCX-p4PY

Pozrite siBezpečnostný systém Honeywell Lyric vie viac

Svoje domácnosti vybavujeme stále väčším množstvom tzv. pripojených zariadení, ktoré ovládame cez internet, alebo aspoň cez domácu Wi-Fi sieť. Jednou z činností, ktoré prenechávame automatizovaným systémom je aj ovládanie kúrenia a klimatizácie.

honeywell-lyric-t5-wi-fi-thermostat-01
ZDROJ | Honeywell

V tomto sú výbornými pomocníkmi inteligentné termostaty, ktoré nám slúžia na monitorovanie klímy v byte či dome. Túto funkciu budete môcť prenechať aj novému termostatu Lyric T5, ktorý môžete ovládať prostredníctvom aplikácie pre Android a iOS aj zo svojho smartfónu.

honeywell-lyric-t5-wi-fi-thermostat-02
ZDROJ | Honeywell

Pozrite siInteligentné ventily Netatmo Valves vám postrážia teplotu v celom dome

Lyric T5 má decentný štvorcový dizajn v lesklej čiernej farbe a ovládanie cez dotykový displej. Kompatibilný je s domácimi systémami Apple HomeKit a Amazon Echo. Vďaka tomu ho môžete ovládať aj hlasovo prostredníctvom asistentov Siri, alebo Alexa.

honeywell-lyric-t5-wi-fi-thermostat-04
ZDROJ | Honeywell

Tento termostat dokáže vďaka geolokácii cez pripojený iPhone alebo iPad zistiť, keď posledný člen domácnosti opustí domov a naopak, kaď sa niekto z rodiny vracia ako prvý. Podľa toho dokáže prispôsobiť vnútornú klímu, aby ste zbytočne svoju domácnosť naprekurovali či neochladzovali. Tým, pochopiteľne, šetríte peniaze.

honeywell-lyric-t5-wi-fi-thermostat-05
ZDROJ | Honeywell

Lyric T5 dokáže automaticky prepínať medzi režimom kúrenia a chladenia, podľa aktuálnej poveternostnej situácie, tiež pripomenúť nutnosť výmeny filtrov, alebo varovať pred extrémnymi teplotnými výkyvmi.

honeywell-lyric-t5-wi-fi-thermostat-03
ZDROJ | Honeywell

Lyric T5 Wi-Fi Thermostat sa do predaja dostane v priebehu októbra za cenu 149 $ (cca 130 €), no už teraz si ho môžete objednať priamo zo stránky výrobcu.

ZdrojHoneywell

Komentáre k článku