Honda začala prijímať objednávky na svoje CR-V Hybrid už aj na Slovensku

ZDROJ | Honda

Aj keď je príchod očakávaného hybridu Honda CR-V naplánovaný až na február 2019, koncern už prostredníctvom svojich predajcov začal prijímať objednávky aj u nás.

Hybridná Hodna CR-V príde s účinným 2,0-litrovým benzínovým motorom i-VTEC, výkonným elektrickým motorom a lítium-iónovým akumulátorom. Maximálny výkon bude mať 135 kW (184 koní) a krútiaci moment 315 Nm.

ZDROJ | Honda

Hybridný pohon inteligentne prepína medzi troma režimami. EV Drive odoberá energiu z lítium-iónového akumulátora. Využíva sa na pohon elektrického motora a kolies (pri vypnutom benzínovom motore). V režime Hybrid Drive poháňa benzínový motor druhý motor – generátor, ktorý doplní elektrickú energiu dodávanú z akumulátora. Posledný režim, Engine Drive, vytvára priame spojenie medzi benzínovým motorom a kolesami pomocou mechanizmu uzatváracej spojky meniča momentu.

Pozrite siNová Honda CR-V poskytne viac priestoru, pohodlia, ale aj technológií

Za aké ceny si môžete objednať tento parádny hybrid? Vo výbave Comfort vás výjde na 29 990, Elegance na 32 990 a za Lifestyle zaplatíte 35 990 eur. Kto preferuje pohon na všetky štyri kolesá, si môže pripraviť 34 990 za verziu Elegance, 37 990 za Lifestyle a 41 490 za Executive.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku