Hlasujte za najlepší Výnimočný mobil roka 2015

V deviatom ročníku obľúbenej ankety Mobil roka 2015 powered by O2 si môžete vybrať svojich favoritov v piatich kategóriách a vybrať tak tie najlepšie smartfóny a inteligentné hodinky minulého roka. Dnes vám predstavíme nominované zariadenia v kategórii Výnimočný mobil roka.

Výnimočné zariadenia sa od bežných smartfónov niečím odlišujú. Môžeme ich charakterizovať ako pracovné nástroje s výnimočnými veľkými displejmi a extra funkciami. Nie len, že vám prinesú najmodernejšie technológie a inovatívne prvky. Sú to aj smartfóny, ktoré majú v sebe esprit výnimočnosti pre zvládnutie aj tých najnáročnejších úloh. Užívanie si relaxu či zábavy s nimi, alebo snímanie vysoko kvalitných fotografií je pre ne taktiež hračkou.

V ankete Mobil roka 2015 powered by O2 sú do kategórie VÝNIMOČNÝ nominované tieto zariadenia:

Apple iPhone 6S Plus

Väčšie, 5,5” prevedenie najnovšej verzie ikonického smartfónu s telom z pevnejšieho hliníku, Apple Touch ID druhej generácie pre rýchlejšie odomknutie, ale aj vylepšený fotoaparát. Absolútnou novinkou je 3D Touch, technológia rozoznávajúca silu stlačenia. Prečítajte si viac informácií o Apple iPhone 6S Plus.

iPhone_6s_plus_2

Google Nexus 6P

Súčasný top model vyrobený pod hlavičkou Google. Prvý Nexus s kovovým telom, veľkým 5,7” QHD AMOLED displejom i 12,3 Mpx fotoaparátom s IR laserovým zaostrovaním a záznamom Ultra HD videa. Disponuje novým USB Type-C konektorom a čítačkou odtlačkov. Operačným systémom je najnovší Android 6.0. Prečítajte si viac informácií o Google Nexus 6P.

google_nexus_6P_2

Huawei Mate S

Nevšedný smartfón s 8-jadrovým procesorom Kirin 835, 3 GB RAM, 13 Mpx fotoaparátom s RGBW senzorom, Ultra HD videom a dual-tone LED bleskom. Snímač odtlačku prsta Fingerprint 2.0 zvládne vykonávať 5 rôznych funkcií. Technológiou Force Touch, prepojenou s 5,5” Full HD AMOLED displejom, predbehol iPhone 6S s technológiou 3D Touch. Prečítajte si viac informácií o Huawei Mate S.

huawei_mate_S_2

Lenovo Vibe P1

5,5” pracant s kapacitne veľkou, 5 000 mAh batériou, unikátnym hardvérovým prepínačom úsporného režimu napájania a čítačkou odtlačkov v tlačidle Domov. 13 Mpx fotoaparát zaznamená Full HD video a prisvetlí Dual LED bleskom. OS Android 5.1 dopĺňa výborná nadstavba Vibe UI. Prečítajte si viac informácií o Lenovo Vibe P1.

lenovo_vibe_P1_2

Microsoft Lumia 950XL

Zväčšená verzia top smartfónu Microsoftu s OS Windows 10 a unikátnym systémom Continuum, zastupujúcim notebook či tablet. 5,7” QHD OLED displej, Procesor Snapdragon 810 a 3 GB RAM, 20 Mpx fotoaparát so svetelnosťou f/1.9, ale aj USB Type-C sú to, čím sa novinka snaží zaujať. Prečítajte si viac informácií o Microsoft Lumia 950XL.

Lumia_950_xl_2

Samsung Galaxy S6 edge+

Súčasný top smartfón výrobcu s veľkým, 5,7” QHD Super AMOLED displejom zakriveným po oboch stranách umožňuje zobraziť notifikácie z množstva aplikácií práve na týchto bočných plochách. Vybavený je 8-jadrovým procesorom, 4 „gigovou“ RAM-kou, ale aj prípravou na LTE Cat9. Spomeňme aj snímač odtlačkov v tlačidle Menu, alebo 16 Mpx fotoaparát s UHD videom. Prečítajte si viac informácií o Samsung Galaxy S6 edge+.

samsung_s6_edge_plus_2

Sony Xperia Z5 Premium

Luxusný, prémiový smartfón, hodný titulu top vlajková loď výrobcu. Ultrazrkadlovký povrch, snímač odtlačkov prstov integrovaný do tlačidla ON/OFF, špičková hardvérová výbava, ale najmä prvýkrát použitý Ultra HD displej v smartfóne. To je niekoľko najzásadnejších charakteristík tohto výnimočného smartfónu. Prečítajte si viac informácií o Sony Xperia Z5 Premium.

Sony_xperiz_z5_premium_2

Hlasovať za svojho favorita môžete na stránke www.mobilroka.sk. Každý, kto sa do hlasovania zapojí bude zaradený do súťaže o atraktívne ceny: Apple iPhone 6S, Coolpad Modena, LG Zero alebo Huawei Watch.

Mobil roka 2015 ceny

mobilroka_2015_clanky_partneri

Komentáre k článku