Hlasujte za najlepší smartfón v kategórii Výhodný mobil roka 2015

V deviatom ročníku obľúbenej ankety Mobil roka 2015 powered by O2 si môžete vybrať svojich favoritov v piatich kategóriách a vybrať tak tie najlepšie smartfóny a inteligentné hodinky minulého roka. Dnes vám predstavíme nominované zariadenia v kategórii Výhodný mobil roka. Ide o zariadenia ktoré poskytujú výborný pomer cena/výkon. Znamená to, že vám prinesú dostatok úžitku a nestoja tak veľa. Sú to telefóny, s ktorými pokojne môžete pristupovať na internet, využívať sociálne siete, vybavovať maily, zahráte si nenáročnú hru, odfotíte si napr. zábery z dovolenky a samozrejme môžete telefonovať.

V ankete Mobil roka 2015 powered by O2 sú do kategórie VÝHODNÝ nominované tieto zariadenia:

Coolpad Modena

Telefón, s ktorým sa veľmi dobre fotí a má kvalitné spracovanie. K vlajkovej lodi mu chýba trochu viac výkonu, ale to vyváži výhodnou cenou. Navyše je to telefón pre dve SIM karty a dá sa zaujímavo ovládať aj cez gestá. Je to typický telefón pre mladých ľudí. Viac čítaj tu.

coolpad_modena
ZDROJ | Coolpad

Honor 4C

V tomto prípade ide o 5-palcový telefón s 8-jadrovým procesorom a 2 GB pamäťou RAM. Jeho výkon je veľmi slušný, displej s automatickou reguláciou jasu dobre zobrazuje fotografie. Viac čítaj tu.

Honor_4c
ZDROJ | Honor

Huawei Y6

Huawei Y6 ponúka 5-palcový displej s HD rozlíšením a operačný systém Android 5.1 s grafickou nadstavbou EMUI 3.1. Má priemerný výkon, ale výborný 8 MPx fotoaparát a batériu s kapacitou 2200 mAh. Vyhotovenie je výborné, telefón postačí na väčšinu bežných úloh. Viac čítaj tu.

huawei_y6
ZDROJ | Huawei

Lenovo A6000

Ak potrebujete podporu siete 4G, toto je správny telefón. Navyše podporuje dve SIM karty a batéria má kapacitu 2300 mAh, smartfón vám tak vydrží aj dva dni. Poteší aj veľmi slušný 5-palcový displej, navyše v balení dostanete kryt aj fóliu. Viac čítaj tu.

lenovo_a6000
ZDROJ | Lenovo

LG Spirit 4G LTE

Tento telefón je mierne zakrivený, čo prispieva k jeho štýlu. Batéria je používateľsky vymeniteľná a telefón je veľmi dobre vyladený. Opäť ide o telefón s podporou modernej siete 4G/LTE. S 8 MPx fotoaparátom veľmi dobre fotí a oceníte aj jeho pevnú konštrukciu. Viac čítaj tu.

LG_spirit

Microsoft Lumia 550

Ak potrebujete nový operačný systém Windows 10 Mobile, tak poznáme zástupcu aj tejto triedy. Je to telefón so 4,7-palcovým displejom, dobre fotí a je precízne vyhotovený. Viac čítaj tu.

Lumia_550
ZDROJ | Microsoft

Sony Xperia E4

Kvalita od Sony je už tradičná a platí to aj v tomto prípade, hlavne čo sa týka 5-palcového displeja. Je to telefón s vynikajúcou výdržou batérie, ktorá sa však nedá používateľsky vymeniť. Telefón má kompaktné rozmery a odoláva aj drsnejšiemu zaobchádzaniu. Viac čítaj tu.

xperia_e4
ZDROJ | Sony

Hlasovať za svojho favorita môžete na stránke www.mobilroka.sk. Každý, kto sa do hlasovania zapojí bude zaradený do súťaže o tieto zaujímavé ceny: Apple iPhone 6S, Coolpad Modena, LG Zero alebo Huawei Watch.

Mobil roka 2015 ceny

mobilroka_2015_clanky_partneri

ZdrojMobilroka.sk

Komentáre k článku