Hlasujte v ankete Mobil roka 2014 a vyhrajte hodnotné ceny

Vyberte najlepšie mobilné telefóny uplynulého roka v ôsmom ročníku veľkej čitateľskej ankety a vyhrajte skvelé ceny!

Aktuálny ročník tradičnej ankety Mobil roka, ktorej generálnym partnerom je už po šiesty raz O2, úspešne odštartoval! Od 8. januára do 8. februára 2015 bude už len na vás, ktoré telefóny a nositeľné gadgety patria dnes medzi to najlepšie na trhu. Hlasovaním na www.mobilroka.sk tiež získate možnosť vyhrať jednu z úžasných cien!

Štyri významné slovenské médiá venujúce sa celému spektru mobilných telefónov spojili svoje sily, aby s vašou pomocou vybrali tie najlepšie mobilné zariadenia minulého roka. Mobil roka má už svoju tradíciu, veď anketa vznikla v čase, kedy o vašu priazeň bojovali pamätné kúsky ako Sony Ericsson P1i či Nokia N95 8GB a prvý Apple iPhone sme poznali iba z obrázkov. Vtedy rozhodlo 7-tisíc ľudí o prvenstve šiestich mobilných telefónov roku 2007.

Mobil roka 2014
Doba sa mení, jednotlivé kategórie sme postupom času citlivo upravovali, no nezmenil sa poctivý a odborný princíp ankety, v ktorej každý rok o výsledkoch rozhodujú tisícky čitateľov odborných médií.

Komisia zložená zo zástupcov redakcií Fony.sk, PC REVUE a TECHBOX vybrala do piatich kategórií tridsaťpäť najzaujímavejších produktov, ktoré sa v roku 2014 dostali na trh. Štyri kategórie sú už tradičné, upravili sme len ich názvoslovie, piata vznikla minulý rok. Chuťovky sa opäť zameriavajú na prevratné príslušenstvo, ktoré stojí za vašu pozornosť.

Mobil roka 2014

Okrem toho, že vašim hlasom pomôžete vybrať tie najlepšie mobilné zariadenia minulého roka, zúčastníte sa aj losovania o hodnotné ceny.

Mobil roka 2014

Generálny partner ankety Mobil roka 2014, mobilný operátor O2, venuje víťazovi záverečného žrebovania Apple iPhone 6 Plus. Hlavní partneri pre víťazov pripravili ďalšie štyri hodnotné ceny – Lenovo Vibe X2, LG G2 mini, Sony Xperia Z3 Compact a TomTom Multi-Sport Cardio.

Mobil roka 2014

Hlasovať môžete trebárs aj hneď teraz na www.mobilroka.sk.

Komentáre k článku