Hľadáte herné štuple? Astro A03 si rozumejú so všetkými platformami

ZDROJ | Astro Gaming

Astro Gamng, dnes už dcérska spoločnosť skupiny Logitech, predstavila nové herné slúchadlá Astro A03. Nejde však o typický over-ear headset, ale o malé „štupľové“ slúchadlá stvorené pre hranie v obývačke, za stolom, aj na cestách.

Na trhu nájdete nespočetné množstvo štupľových slúchadiel s mikrofónom, máloktoré z nich však boli ladené a stvorené špeciálne pre hry. Spoločnosť Astro Gaming je na herné headsety špecialistom a tak aj nové slúchadlá Astro A03 vytvárala v spolupráci s hernými vývojármi, streamermi aj samotnými hráčmi.

Pozrite siMyš Logitech MX Anywhere 3 ponúka šikovné skratky pre ovládanie videohovorov

Po zvukovej stránke majú Astro A03 poskytovať dokonalé vyváženie medzi zvukovými efektmi, dialógmi a hudbou. Postarať sa o to majú duálne dynamické vodiče, ktoré sa starajú o vykresľovanie basov a stredových a výškových frekvencií samostatne. Tieto vodiče sú osadené v odolnom hliníkovom šasi, ktoré by malo odolať aj nešetrnému zaobchádzaniu na cestách.

ZDROJ | Astro Gaming

Keďže nejde o bezdrôtové slúchadlá, mikrofón nájdeme spolu s tlačidlami pre ovládanie hovorov, médií a hlasitosti priamo na kábli pod pravým slúchadlom. Plochý tvar kábla s menšou tendenciou zauzlenia je ukončený 3,5-mm slúchadlovým portom.

ZDROJ | Astro Gaming

Headset je tak možné pripojiť k počítaču, smartfónom a tabletom, konzolám PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, ako aj k novej generácii herných konzol PlayStation 5 a Xbox Series X/S, ktoré majú 3,5-mm porty priamo na svojich herných ovládačoch. Pri pripojení do ovládačov však tlačidlá na slúchadlách nebudú funkčné.

ZDROJ | Astro Gaming

Astro A03 sú už v predaji v dvoch farebných verziách za 49,99 eur. Keďže výrobca poskytuje v rámci celého sveta bezplatné poštové pri objednávkach nad 39 eur, bez ďalších príplatkov si ich môžete za túto cenu objednať aj na Slovensko.

ZdrojAstro

Komentáre k článku