Výsledky vyhľadávania v recenziách pre výraz tesco

OP3N DOTT (3.časť) fitness náramok

Do už dosť preplneného trhu s mobilmi a tabletmi prispieva svojou kvapkou aj reťazec Tesco. A pridáva aj fitnes náramok. To všetko pod značkou OP3N DOTT. Novinky sme už otestovali!

OP3N DOTT (2.časť) smartfón

Do už dosť preplneného trhu s mobilmi a tabletmi prispieva svojou kvapkou aj reťazec Tesco. A pridáva aj fitnes náramok. To všetko pod značkou OP3N DOTT. Novinky sme už otestovali!
Zobraziť všetky výsledky v recenziách

Výsledky vyhľadávania v ostaných článkoch pre výraz tesco

Zobraziť všetky výsledky v článkoch

Výsledky vyhľadávania v rýchlych správach pre výraz tesco

sobota, 18.1.2020

Írske zastúpenie spoločnosti Tesco vybuduje v spolupráci so spoločnosťou ESB na parkoviskách svojich predajní nabíjacie stanice pre elektromobily s výkonom 22 kW. Zo začiatku sa nabíjacie stanice objavia pri 52 predajniach. Otvorené majú byť ešte pred koncom tohto roka. Nabíjanie v sieti ESB je spoplatnené fixnou cenou 0,33 € za 1 kWh.

utorok, 5.11.2019

Tesco mobile pri príležitosti 10 rokov existencie na slovenskom trhu rozdáva balíček Internet1500 na 10 mesiacov zdarma. Nový balíček sa dá zdarma vyskúšť od 5. novembra 2019. Stačí si v období od 5. novembra 2019 do 31. januára 2020 aktivovať predplatenú kartu Bodka. Benefit je na prvý mesiac automaticky aktivovaný na všetkých kartách Tesco mobile. Pre využívanie benefitu v ďalších mesiacoch si stačí každý mesiac dobiť kredit na svojej SIM karte akoukoľvek sumou a udržiavať si neminutý kredit pod hodnotou 20 eur.

pondelok, 1.7.2019

Tesco mobile pripravil pre svojich zákazníkov letné prekvapenie – nový balíček Internet na deň 1GB. Zákazníci Tesco mobile tak môžu od 2. júla 2019 surfovať či už na dovolenke v zahraničí, doma alebo v práci len za 1 euro na deň.

Zobraziť všetky výsledky v rýchlych správach