Výsledky vyhľadávania v ostaných článkoch pre výraz techtalk

Zobraziť všetky výsledky v článkoch

Výsledky vyhľadávania v rýchlych správach pre výraz techtalk

sobota, 8.5.2021

Videli ste už najnovšiu časť našej relácie TECHTALKS? Moderátor Michal Krajčír sa tentokrát rozprával so zaujímavým hosťom, odborníkom na kybernetickú bezpečnosť v Tatra banke – Jozefom Úrodom. Jozef je ICT & SECURITY manažér v Tatra banke, ktorý vám prezradí, ako sa podvodníci snažia vylákať peniaze z vášho účtu a ako sa najlepšie voči nim ochránite.

streda, 5.5.2021

Videli ste už najnovší diel našej relácie TECHTALKS? Michal Krajčír sa tentokrát rozprával so zaujímavým hosťom, odborníkom na kybernetickú bezpečnosť v Tatra banke – Jozefom Úrodom. Jozef je ICT & SECURITY manažér v Tatra banke, ktorý vám prezradí, ako sa podvodníci snažia vylákať peniaze z vášho účtu a ako sa najlepšie voči nim ochránite. Čo treba urobiť, ak máte akékoľvek podozrenie pri platbe, alebo zneužitie vášho účtu? Čo je to phishing? Rozhodne vám odporúčame si slová Jozefa Úrodu vypočuť, najmä v dnešnej dobe, kedy sú útočníci výrazne sofistikovanejší.

sobota, 10.4.2021

Spoznajte ďalšieho člena redakcie TECHBOX v relácii TECHTALKS. Michal Biznár je redaktorom TECHBOX.sk už viac ako 5 rokov, rád cestuje po svete a miluje technológie. Najskôr zaujal veľkým testom akčných kamier, dnes vie a rád testuje autá, elektrické bicykle, ale aj iné tech gadgety. Aký je Michal v súkromí, čo ho najviac zaujalo z testovačiek, ale aj to, prečo študoval v zahraničí – dozviete sa v našej novej tech talkshow s moderátorom Michalom.

Zobraziť všetky výsledky v rýchlych správach