Zariadenia

Zobraziť všetky výsledky v zariadeniach

Výsledky vyhľadávania v recenziách pre výraz nikon

Zobraziť všetky výsledky v recenziách

Výsledky vyhľadávania v ostaných článkoch pre výraz nikon

Zobraziť všetky výsledky v článkoch

Výsledky vyhľadávania v rýchlych správach pre výraz nikon

utorok, 21.7.2020

Nikon dnes okrem plnoformátovej bezzrkadlovky Z 5 uviedol na trh dva telekonvektory. Z TC-1,4× a Z TC-2,0x. Prvý predĺži dosah kompatibilných objektívov o 40 %, druhý ho zdvojnásobí. Obidva telekonvertory Z sú utesnené voči prachu a vlhkosti a ošetrené fluórovou vrstvou, ktorá účinne odpudzuje prach a nečistoty. Nové telekonvertory sú vyrobené z pevného eloxovaného hliníka, ich konštrukcia výborne dopĺňa fotoaparáty Nikon Z a objektívy Nikkor Z.

utorok, 21.7.2020

Nikon dnes uvádza na trh nový základný fotoaparát rady Nikon Z s obrazovým snímačom vo formáte FX. Ide o ľahký a jednoducho ovládateľný fotoaparát, ktorý je určený pre tých, ktorí chcú vstúpiť do sveta plnoformátových bezzrkadloviek. Nikon Z je doplnený novým kompaktným objektívom Nikkor Z 24-50 mm f/4-6,3. Cena fotoaparátu s objektívom je 1 819 €. Viac informácií nájdete v pripravenom článku.

ZDROJ | Nikon

utorok, 14.4.2020

Nikon do konca apríla uvoľnil všetky on-line návody. Spoločnosť má za roky svojej činnosti bohatú históriu poskytovania špecializovaných fotografických kurzov. Súčasná svetová kríza ich prinútila poskytnúť všetky bezplatne. Ak sa chcete počas voľna zlepšiť vo fotografovaní, prejdite na ich stránku.

ZDROJ | Nikon
Zobraziť všetky výsledky v rýchlych správach