Výsledky vyhľadávania v recenziách pre výraz kaspersky

Zobraziť všetky výsledky v recenziách

Výsledky vyhľadávania v ostaných článkoch pre výraz kaspersky

Zobraziť všetky výsledky v článkoch

Výsledky vyhľadávania v rýchlych správach pre výraz kaspersky

streda, 1.4.2020

Experti spoločnosti Kaspersky upozorňujú na zvýšené aktivity kyberzločincov a dávajú tipy na bezpečné online streamovanie: držte sa dôveryhodných zdrojov, t. j. služieb, ktoré máte predplatené; venujte pozornosť prípone stiahnutého súboru; dávajte pozor na torrenty, ktoré používate a vyhľadajte komentáre k súborom, ktoré ste si vybrali na stiahnutie; chráňte zariadenia, cez ktoré streamujete; neklikajte na odkazy, ktoré sľubujú obsah ešte pred jeho oficiálnym uvedením; ak je to možné, použite na platbu kreditnú kartu a pokúste sa vyhnúť ukladaniu podrobností o karte na webovú stránku streamovacej služby.

utorok, 24.3.2020

Spoločnosť Kaspersky oznámila, že svoje bezpečnostné produkty bezplatne sprístupní zdravotníckym zariadeniam v snahe pomôcť im chrániť sa pred kybernetickými hrozbami počas pandémie. Zoznam produktov, ktoré budú dostupné zadarmo počas šiestich mesiacov, zahŕňa Kaspersky Endpoint Security Cloud Plus, Kaspersky Security pre Microsoft Office 365, Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced a Kaspersky Hybrid Cloud Security.

streda, 19.2.2020

Analýza DDoS útokov zablokovaných produktom Kaspersky DDoS Protection odhalila, že za posledné tri mesiace roku 2019 ich počet vzrástol o 44 percentuálnych bodov v porovnaní s rovnakým obdobím predošlého roka. Z hĺbkovej analýzy aktivít botnetov ďalej vyplynulo, že okolo 28 % útokov sa stalo počas víkendov, pričom podiel útokov v nedeľu stúpol o 2,5 percentuálneho bodu – dosiahol 13 %. Tieto zistenia prináša správa spoločnosti Kaspersky o DDoS útokoch v poslednom štvrťroku 2019.

Zobraziť všetky výsledky v rýchlych správach