Výsledky vyhľadávania v recenziách pre výraz irobot

Zobraziť všetky výsledky v recenziách

Výsledky vyhľadávania v ostaných článkoch pre výraz irobot

Zobraziť všetky výsledky v článkoch

Výsledky vyhľadávania v rýchlych správach pre výraz irobot

sobota, 20.7.2019

Značku iRobot dnes už asi netreba nikomu špeciálne predstavovať, veď na Slovensku o nej počujeme už 10 rokov, budúci rok pritom vo svete oslávi svoje 30. narodeniny. Rozhodli sme sa, že nájdeme najstarší funkčný robotický vysávač iRobot Roomba na Slovensku! Máš taký? Prihlás sa tu a vymeň ho za najnovší iRobot Roomba i7+.

utorok, 25.6.2019

Spoločnosť iRobot je známa hlavne kvôli svojim autonómnym vysávačom Roomba. Výrobca prednedávnom kúpil startup Root Robotics, ktorý má vlastného robota (podobného Roombe) a softvér na učenie detí programovaniu. Je teda možné, že v budúcnosti by ste si vysávač mohli programovať podľa seba.

ZDROJ | iRobot

streda, 30.1.2019

iRobot už nechce byť značkou vysávačov, nový produkt Terra je preto určený na vonkajšie použitie. Jedná sa o samostatnú mini kosačku, ktorá vzhľadom pripomína Roombu. Na vyznačenie oblasti, v ktorej má Terra kosiť sa ale využívajú bezdrôtové vysielače. Netreba tak ťahať celým obvodom záhrady drôty či špeciálne laná. Novinka by mala prísť tento rok, no bližšie detaily zatiaľ nie sú známe.

https://youtu.be/eImPu3jZUMc
Zobraziť všetky výsledky v rýchlych správach