Výsledky vyhľadávania v ostaných článkoch pre výraz geely

Zobraziť všetky výsledky v článkoch

Výsledky vyhľadávania v rýchlych správach pre výraz geely

pondelok, 29.3.2021

Čínska skupina Geely pripravuje spustenie novej značky Zeekr, ktorá sa má orientovať na výrobu high-end a luxusných elektromobilov priamo konkurujúcich elektromobilom značky Tesla. Elektromobily Zeekr budú využívať novú platformu SEA, ktorú budú využívať aj elektromobily Lynk.

nedeľa, 31.1.2021

Elektromobily Faraday Future má pre automobilku vyrábať čínska skupina Geely v spolupráci s montážnou spoločnosťou Foxconn. Kým Geely túto spoluprácu oznamuje verejne, spoločnosť Foxconn túto správu nateraz odmietla pre agentúru Reuters komentovať. Automobilka Faraday Future je zároveň aktuálne v procese vstupu na burzu vďaka fúzii so spoločnosťou Property Solutions Acquisition, čím sa jej hodnota vyšplhá na 3,4 miliardy dolárov.

nedeľa, 17.1.2021

Spoločnosti Foxconn a Geely oznámili sformovanie spoločného podniku zameraného na výrobu elektromobilov na zákazku pre ich spoločných klientov. Spoločnosti budú v podniku držať rovnomenný 50 % podiel. Akcie spoločnosti Foxconn stúpli po oznámení tejto spolupráce o 2,4 %, akcie spoločnosti Geely zas o 1 %.

Zobraziť všetky výsledky v rýchlych správach