Výsledky vyhľadávania v recenziách pre výraz Netatmo

Zobraziť všetky výsledky v recenziách

Výsledky vyhľadávania v ostaných článkoch pre výraz Netatmo

Zobraziť všetky výsledky v článkoch

Výsledky vyhľadávania v rýchlych správach pre výraz Netatmo

utorok, 2.11.2021

Netatmo predstavil inteligentný detektor oxidu uhoľnatého. Ponúka 10-ročnú výdrž batérie, funkciu Auto-Test kontrolujúcu stav snímača oxidu uhoľnatého, Wi-Fi pripojenie a funkciu alarmu. Detektor pracuje s aplikáciou Netatmo Home + Security, ktorá tiež uľahčí inštaláciu.

utorok, 11.5.2021

Inteligentný zvonček Netatmo je teraz kompatibilný s najpoužívanejšími hlasovými asistentmi Alexa, Google a Siri. Automatická aktualizácia príde v priebehu najbližších dní. Týmto rozšírením sa video zvonček zaradí k inteligentným kamerám, termostatu a termostatickým hlaviciam Netatmo, ktoré už kompatibilné s Alexou a Google sú. Zvonček doteraz podporoval len platformu HomeKit od Apple.

streda, 23.9.2020

Netatmo uviedol do predaja nový inteligentný video-zvonček, ktorý vás upozorní na návštevu pri vchode mobilnou notifikáciou. Zvonček dokáže rozpoznať pohyb neznámej osoby v okolí dverí a vďaka obojstrannému prenosu zvuku prípadne slúžiť aj na vzdialenú komunikáciu s kuriérmi. Kompatibilný je aj s platformou Apple HomeKit, pričom zabezpečuje aj tvorbu záznamu v rozlíšení Full HD pri 140-stupňovom zornom poli. V predaji bude od 28. septembra v prepočte za zhruba 299 €.

ZDROJ | Netatmo
Zobraziť všetky výsledky v rýchlych správach