Výsledky vyhľadávania v recenziách pre výraz Kaspersky Lab

Zobraziť všetky výsledky v recenziách

Výsledky vyhľadávania v ostaných článkoch pre výraz Kaspersky Lab

Zobraziť všetky výsledky v článkoch

Výsledky vyhľadávania v rýchlych správach pre výraz Kaspersky Lab

utorok, 4.6.2019

Kaspersky Lab dnes v rámci rebrandingu spoločnosti začína vystupovať pod názvom Kaspersky. Firma už viac ako dvadsať rokov prináša najlepšie bezpečnostné riešenia pre zákazníkov. Globalizácia a digitalizácia sveta spôsobila, že z antivírusového laboratória sa stal technologický líder s pokročilým a komplexným portfóliom bezpečnostných riešení a služieb, vrátane inovatívnych produktov a technológií. Rebranding, ktorým spoločnosť prešla, odráža túto transformáciu.

ZDROJ | Kaspersky

streda, 13.3.2019

Anti-phishingový systém spoločnosti Kaspersky Lab zabránil v roku 2018 viac než 482 miliónom útokov. V porovnaní s rokom 2017 ide o dvojnásobný nárast, pričom viac ako 44 % útokov cielilo na banky, platobné systémy a online obchody. Útočníci najčastejšie navádzajú obeť na otvorenie škodlivej prílohy alebo na kliknutie na link, ktorý im do zariadenia stiahne malvér, alebo od nich vyláka citlivé bankové alebo prihlasovacie údaje. (TS)

streda, 16.1.2019

Bezpečnostní experti z Kaspersky Lab zistili, že hoci elektromobily prechádzajú podrobnou kontrolou bezpečnosti, samotné nabíjačky dodávané hlavným predajcom obsahujú zraniteľnosti, ktoré môžu útočníci zneužiť napríklad na preťaženie a znefunkčnenie elektrickej siete v domácnosti. Pre vykonanie útoku musí byť útočník napojený na rovnakú Wi-Fi sieť, na ktorú je pripojená aj samotná nabíjačka.

Zobraziť všetky výsledky v rýchlych správach