Výsledky vyhľadávania v recenziách pre výraz ESET

Zobraziť všetky výsledky v recenziách

Výsledky vyhľadávania v ostaných článkoch pre výraz ESET

Zobraziť všetky výsledky v článkoch

Výsledky vyhľadávania v rýchlych správach pre výraz ESET

utorok, 3.11.2020

ESET cez víkend zaznamenal ďalšiu vlnu phishingových e-mailov, v ktorých sa útočníci vydávajú za viaceré slovenské webhostingové spoločnosti a adresáta upozorňujú na povinnosť zaplatiť za predĺženie platnosti domény. Útočníci sa vydávajú za firmy ako Websupport, Forpsi a WebHouse. Podvodné e-mailové správy uvádzajú link, na ktorom môžu zákazníci uhradiť poplatok. Ten smeruje na falošnú stránku webhostingu.

piatok, 23.10.2020

ESET vydal nové verzie bezpečnostných produktov pre používateľov s operačným systémom Windows. Nové verzie ESET Internet Security, ESET NOD32 Antivirus a ESET Smart Security Premium obsahujú nové vylepšenia v oblasti detekcie škodlivého kódu, zabezpečenia online bankovníctva, hesiel a podpory inteligentných domácností.

pondelok, 12.10.2020

Bezpečnostná spoločnosť ESET sa zúčastňuje celosvetovej operácie, ktorej cieľom je narušiť činnosť botnetu (sieť infikovaných zariadení) Trickbot. Ide o jednu z najaktívnejších rodín škodlivého kódu, ktorá už od roku 2016 napadla viac ako milión zariadení na celom svete, vrátane Slovenska.

Zobraziť všetky výsledky v rýchlych správach