Výsledky vyhľadávania v recenziách pre výraz ANTIK Telecom

Zobraziť všetky výsledky v recenziách

Výsledky vyhľadávania v ostaných článkoch pre výraz ANTIK Telecom

Zobraziť všetky výsledky v článkoch

Výsledky vyhľadávania v rýchlych správach pre výraz ANTIK Telecom

utorok, 17.3.2020

ANTIK Telecom dnes rozbehol skúšobné vysielanie Corona Virus Info TV, spravodajský informačný kanál k aktuálnej situácii s rozšírením pandémie koronavírusu. Bude vysielať 24-hodín denne so zameraním na vzdelávací a informačný obsah. Corona Virus InfoTV vysiela v IPTV sieťach spoločnosti ANTIK Telecom na celom Slovensku. Program je pre všetky technológie šírenia k dispozícii bezplatne.

štvrtok, 20.2.2020

Antik Telecom predstavil novú službu – požičiavanie externých nabíjačiek pre smartfóny. Služba sa volá Verejná batéria, rozbieha sa najprv v Košiciach, kde majú používatelia k dispozícii 17 nabíjacích boxov. Cena za požičanie je 50 centov na jeden deň.

ZDROJ | Antik Telecom

streda, 12.2.2020

Antik Telecom s.r.o. rozšíril pôsobenie svojho projektu zdieľaných bicyklov o bratislavskú mestskú časť Rača. Na základe zmluvy spoločnosť v mesiaci apríl na vlastné náklady dodá 80 bicyklov, riadiaci systém ako aj potrebné náhradné diely a mestská časť zabezpečí udržiavanie verejného poriadku súvisiace s prevádzkou bicyklov a ich drobné opravy. Antik zároveň bezplatne poskytne aj služby call-centra 7 dní v týždni medzi 7-22h, vyberá poplatky za jazdné a dodá aplikáciu v systémoch Android a iOS pre používateľov. Cena zapožičania je 1 eur/hod. s minútovou tarifikáciou a depozitom 20 eur.

ZDROJ | Antik
Zobraziť všetky výsledky v rýchlych správach