Hľadáme nové logo ankety Mobil roka! Atraktívna odmena vás neminie

Už desať rokov sa pozeráme takmer na to isté logo ankety Mobil roka. Počas príprav jubilejného ročníka nastal čas na jeho výmenu. A budeme radi, keď nám s tým pomôžete.

Ak rozumiete dizajnu, baví vás grafika, budeme veľmi radi, keď nám pošlete návrh nového loga ankety Mobil roka 2016 powered by O2.

Logo by malo byť moderné, nápadité, ale tiež seriózne a čo najjednoduchšie. Aktuálne logo vyjadruje SIM kartu a obsahuje vždy aj vyjadrenie obdobia, ktorého sa daný ročník ankety týka. Vašej fantázii sa však medze nekladú – môžete meniť celkový tvar aj celkové znenie. Ale môžete sa tiež pohrať s aktuálnym motívom a iba ho „refrešnúť“.

Výsledok, prosím, vyexportujte do JPEG aj kriviek (napríklad PDF, EPS). Využitie loga nájdete napríklad na webe mobilroka.sk.

logo_mr2016

 

Vaše návrhy posielajte na e-mailovú adresu logo@mobilroka.sk do 30. 12. 2016.
(Podrobné pravidlá súťaže nájdete v PDF pravidlá súťaže).

Samozrejme, že autor víťazného loga ankety pre ročník Mobil roka 2016 powered by O2 neostane bez odmeny! Tá nie je len tak hocijaká.

o2_pausal_za_polovicu

Autor loga Mobil roka, ktoré sa nám bude najviac páčiť, získa extravagantný smartfón Sony Xperia XA Ultra vo farbe Lime Gold + 50 % zľavu na vybraný O2 Paušál na celý 1 rok.

xperia_xa_ultra

Logo Mobil roka bude vyberať tradičná komisia zložená zo zástupcov redakcií Fony.sk, TECHBOX, TOUCHIT a TREND.

partneri2

ZdrojMobil roka

Komentáre k článku