Hľadáme najstarší robotický vysávač iRobot Roomba na Slovensku! Máš taký?

Rozhodli sme sa, že nájdeme najstarší funkčný robotický vysávač iRobot Roomba na Slovensku! Máš taký? Prihlás sa a vymeň ho za najnovší iRobot Roomba i7+.

Od roku 2002 prišlo na trh už niekoľko generácií robotických pomocníkov iRobot, ktoré nielen vysávajú, ale aj zmývajú či stierajú podlahu či dokonca vysávajú bazény a najnovšie aj kosia trávniky. Od roku 2009 robotické vysávače iRobot máme aj na Slovensku so všetkým čo k tomu patrí, vrátane prémiového servisu. A my chceme nájsť najstarší funkčný robotický vysávač na Slovensku.

Pozrite siZNAČKY | iRobot – od sondovania vesmíru po najinteligentnejšie vysávače

Vôbec prvý robotický vysávač iRobot Roomba z roku 2002. ZDROJ | iRobot

Máš starý iRobot Roomba?
Prihlás sa a vyhraj!

Ak dodnes používaš robotický vysávač iRobot Roomba kúpený na Slovensku s rokom výroby, ktorý si už pomaly ani nepamätáš, prihlás sa do súťaže a vyhraj perfektné ceny!

Prvou cenou, pre majiteľa najstaršieho funkčného robotického vysávača iRobot Roomba, je totiž špičkový robotický vysávač iRobot Roomba i7+, teda aj s automatickým vyprázdňovaním zbernej nádoby a mapovaním interiéru pre ešte väčšie pohodlie pri plánovaní vysávania. Jednoducho ti vymeníme tvoju najstaršiu funkčnú Roombu za najnovší model Roomba i7+.

iRobot Roomba i7+ ZDROJ | iRobot

Druhý a tretí najstarší robotický vysávač iRobot Roomba získa profesionálne vyservisovanie robota, čo predstavuje jeho kompletné vyčistenie, skontrolovanie a výmenu všetkých mechanických dielov. Po tomto servisnom zásahu (omladení) nebudete veriť, že je to váš starý iRobot. Tak čo, ideš do toho?

Súťaž trvá do 31. júla 2019.
Prihlás sa v samostatnom článku súťaže.

iRobot sutaz

Hľadáme najstarší plne funkčný robotický vysávač iRobot na Slovensku! Máte taký? 💪👍😜Prihláste ho do našej súťaže a my vám ho vymeníme za iRobot Roomba i7+, ktorý sa dokonca sám vyprázdňuje 🔝👏👏👏Hrajte na stránke TECHBOX.skhttps://techbox.dennikn.sk/mas-najstarsiu-roombu-prihlas-sa-a-vyhraj-najnovsi-model-irobot-roomba-i7plus/Súťaž sme pripravili v spolupráci s iRobot.

Uverejnil používateľ TECHBOX.sk Piatok 5. júla 2019

ZdrojiRobot

Komentáre k článku