Hľadáme Bluetooth reproduktor roka 2016!

V jubilejnom desiatom ročníku ankety Mobil roka 2016 powered by O2 vám znova prinášame možnosť vybrať si svojich favoritov v 6 rôznych kategóriách.

Okrem tradičných zástupcov zo sveta mobilných telefónov sme tento rok pridali aj ich príslušenstvo, ktoré sa už stalo neoddeliteľnou súčasťou pri používaní smartfónov. Vyberať tak budete aj inteligentné hodinky, Bluetooth slúchadlá a reproduktory.

Dnes vám predstavíme kategóriu Bluetooth reproduktor roka. Zariadenia v nej nominované sa vyznačujú možnosťou jednoduchého prenášania. Môžete si ich vziať so sebou aj na výlety do prírody.

Charakterizuje ich tiež dlhá výdrž batérie, jednoduché ovládanie aj pomocou aplikácie v smartfóne a u niektorých dokonca aj vodeodolnosť. Nemusíte sa báť, ak vám na tripe spadnú do vody.

logo_mobilroka2016

Hlasovať za svojho favorita môžete na stránke www.mobilroka.sk. Čas na to máte najneskôr do 10. februára 2017. A nezabudnite, že každý z vás, hlasujúcich, bude zaradený do žrebovania o skvelé ceny.

V kategórii Bluetooth reproduktor roka 2016 sú nominované tieto reproduktory:

B&O Beoplay A2 Active

B&O_Beoplay_A2_Active_mobil_roka_2016
ZDROJ | Bang & Olufsen

Bang&Olufsen vylepšil staršiu verziu Beoplay A2, pridal odolnosť voči vode, prachu a menším nárazom. Hudbu si vďaka silnej batérii budete môcť vychutnávať po celý deň. Technológia True360 sa postará o kvalitný priestorový zvuk.

BOSE Soundlink Mini Bluetooth II

Bose_soundlink_mini_bluetooth_2_NOVY_mobil_roka_2016
ZDROJ | Bose

Bose pripravil bezdrôtový reproduktor s novými membránami, patentovým spracovaním signálu i vstavaným mikrofónom pre hands-free telefonovanie. Pre rýchle spárovanie a bezproblémový prenos zvuku je vybavený novou silnou Bluetooth anténou.

Creative iRoar

Creative_iRoar_mobil_roka_2016
ZDROJ | Creative

Inteligentný bezdrôtový reproduktor so zvukovým výstupom prostredníctvom piatich meničov, disponuje dvomi výkonnými zosilňovačmi. Technológia BlasterX Acoustic Engine inteligentne optimalizuje akustický výkon. Cez dokovací expanzný port k nemu pripojíte aj externý subwoofer.

Harman Kardon Onyx Studio 2

Harman_Kardon_ONYX_Studio_2_mobil_roka_2016
ZDROJ | Harman Kardon

Onyx Studio 2 je malé prenosné zariadenie, ktoré poteší skvelým ikonickým dizajnom a ohromí svojou reprodukciou zvuku. Oproti staršej verzii mu pribudol AUX, teda 3,5 mm konektor. S funkciou VoiceLogic a vstavaným mikrofónom ho využijete aj na konferenčné hovory.

JBL Charge 3

JBL_charge_3_mobil_roka_2016
ZDROJ | JBL

Charge 3 vás poteší hlasnou reprodukciou s dobrou kvalitou, dlhou výdržou a navyše ho môžete použiť aj ako externú batériu. Vďaka robustnej a vodeodolnej konštrukcii sa oň nemusíte báť, ak vám spadne do vody alebo do piesku. Funkcia JBL Connect umožní spojiť viac reproduktorov a vytvoriť stereo efekt.

Logitech UE Boom 2

Logitech_UE_Boom_2_mobil_roka_2016
ZDROJ | Logitech

UE Boom 2 je ďalším z radu outdoorových reproduktorov značky Ultimate Ears, ktorého zvuk má 360° smerovanie. Je odolný nielen voči vode a prachu, ale aj pádom do výšky 1,5 m. Vďaka možnosti prepojeniu s viacerými reproduktormi UE Boom 2 si môžete spraviť domácu párty. Charakter reproduktora zvýrazňujú pestré farby, v ktorých je dostupný.

Samsung LEVEL Box Pro

Samsung_Level_BOX_Pro_mobil_roka_2016
ZDROJ | Samsung

UHQ Audio znie z tohto reproduktora so štyrmi zabudovanými reproduktormi a dvomi pasívnymi žiaričmi lepšie než CD audio vďaka UHQ-BT technológii, minimalizujúcej straty zvukového signálu. Jednoduchému a intuitívnemu ovládaniu napomôžu tlačidlá na vrchnej strane.

Sony SRS XB3

Sony_SRS_XB3_mobil_roka_2016
ZDROJ | Sony

Kompaktný reproduktor s dvomi 48 mm meničmi vytvára plnohodnotný stereo zvukový výstup. Technológia Sony DSP dynamicky prispôsobuje kompresiu frekvencie hudobného zdroja a funkcia Speaker Add umožňuje spárovanie ďalšieho reproduktora. Vďaka vodeodolnosti sa nemusíte báť vziať ho so sebou do prírody.

ESET_obrazok

Hlasovať za svojho favorita v ankete Mobil roka 2016 powered by O2 môžete na stránke www.mobilroka.sk. Každý, kto sa do hlasovania zapojí, bude zaradený do súťaže o atraktívne ceny v celkovej hodnote takmer 1500 eur.
Mobil-roka-2016-Vyhry-14Mobil-roka-2016-Partneri-12mobil-roka-2016-3

ZdrojMobil roka 2016 powered by O2

Komentáre k článku