Hľadá sa Výhodný mobil roka 2016!

V jubilejnom desiatom ročníku ankety Mobil roka 2016 powered by O2 vám opäť prinášame možnosť vybrať svojich favoritov v 6 kategóriách.

Ako novinku sme tento rok pridali popri inteligentných hodinkách aj Bluetooth slúchadlá a reproduktory, keďže toto príslušenstvo sa už stáva neoddeliteľnou súčasťou používania smartfónov. Pri hlasovaní vám pomôžeme tak, že vám predstavíme všetky nominované produkty po jednotlivých kategóriách.

Dnes to budú zariadenia nominované v kategórii Výhodný mobil roka, ktoré poskytujú výborný pomer cena/výkon. Znamená to, že vám prinesú dostatok úžitku a sú za výbornú cenu. Sú to telefóny, s ktorými pokojne môžete pristupovať na internet, využívať sociálne siete, vybavovať e-maily, zahráte si nenáročnú hru, odfotíte si napr. zábery z dovolenky a samozrejme, môžete pohodlne telefonovať.

logo_mobilroka2016

Hlasovať za svojho favorita môžete na stránke www.mobilroka.sk. A nezabudnite, že každý hlasujúci bude zaradený do žrebovania o skvelé ceny. :)

V kategórii Výhodný mobil roka 2016 sú nominované tieto smartfóny:

Coolpad Torino S

Coolpad_torino
ZDROJ | Coolpad

Nádherný telefón pre tých, ktorí chcú 4,7“ uhlopriečku displeja. Je to telefón, ktorý sa zmestí do ruky a popri kvalitnom tele sa predáva za výhodnú cenu. Má 4-jadrový procesor, IPS displej s HD rozlíšením a 8 MPx fotoaparát. Vhodný je aj ako druhý telefón, alebo doplnok k tabletu.

Honor 7 Lite

Honor_7_lite
ZDROJ | Honor

Honor je značka, ktorá prináša inovácie za dostupné ceny. Hliníkové telo, Full HD displej, snímač odtlačkov prstov a 13 MPx fotoaparát. To všetko je súčasťou tohto smartfónu. Honor 7 Lite má príjemné používateľské rozhranie a je to po každej stránke príjemný telefón.

Huawei P9 Lite

Huawei_P9_lite
ZDROJ | Huawei

Efektné spracovanie ochranného skla so zaoblením po hranách dodáva telefónu príjemný vzhľad a dobre sa používa. Výbava v podobe 5,2“ Full HD displeja, 8-jadrového CPU a 13 Mpx fotoaparátu je určená o niečo náročnejším používateľom. Vysoká kapacita batérie 3000 mAh je zárukou dlhej doby prevádzky a spokojní budete aj s kvalitou fotografií.

Lenovo Moto G4 Plus

Lenovo_moto_G4_plus
ZDROJ | Lenovo

Lenovo Moto G4 Plus prináša niečo navyše. V tomto prípade je to 16 MPx fotoaparát, ktorý patrí medzi jeden z najlepších na trhu. Smartfón disponuje 8-jadrovým procesorom a Full HD displejom. Nechýba čítačka odtlačkov prstov, 3000 mAh akumulátor a 5,5“ displej. Moto G4 Plus je to pravé pre multimediálneho nadšenca.

Microsoft Lumia 650

Micrososf_lumia_650
ZDROJ | Micrososf

Tento smartfón s OS Windows 10 Mobile ponúka za výhodnú cenu nielen nadštandardnú výdrž batérie ale aj 5“ AMOLED displej s HD rozlíšením. Fotoaparát má rozlíšenie 8 Mpx, plus je tu HD video. Veľmi dobrý telefón pre začiatočníkov, ktorí chcú mať operačný systém Windows na mobile.

Samsung Galaxy A5 (2016)

Samsung_Galaxy_A5
ZDROJ | Samsung

Na vstup do sveta smartfónov od Samsungu si nemôžete vybrať lepší model. Za výhodnú cenu ponúka kvalitné spracovanie a slušné parametre. Má 5,2“ Super AMOLED displej s Full HD rozlíšením, 8-jadrový procesor a 13 MPx fotoaparát. A samozrejme, nechýba čítačka odtlačkov prstov.

Sony Xperia XA

Sony_Xperia_XA
ZDROJ | Sony

Tento smartfón je síce dizajnová záležitosť, no súčasťou sú aj spoľahlivosť Sony a nové technológie pre inovatívnu sériu Xperia X. Špeciálny, takmer bezokrajový 5“ displej s HD rozlíšením určite zaujme. Xperia XA disponuje aj 8-jadrovým procesorom. Pochváliť sa môže dlhou výdržou v režime STAMINA a výborným 13 Mpx fotoaparátom.

Xiaomi Redmi NOTE 3

Xiaomi_redmi_note3
ZDROJ | Xiaomi

Zástupca čínskeho výrobcu Xiaomi zaujme veľmi dobrou cenou a kvalitnou konštrukciou. 5“ Full HD displej je vhodný pre každého, kto chce primerane veľký telefón. Nechýba čítačka odtlačkov prstov a ako bonus je tu až 4000 mAh batéria.

ESET_obrazok

Hlasovať za svojho favorita môžete na stránke www.mobilroka.sk. Každý, kto sa do hlasovania zapojí bude zaradený do súťaže o atraktívne ceny v celkovej hodnote takmer 1500 eur.Mobil-roka-2016-Vyhry-14Mobil-roka-2016-Partneri-12mobil-roka-2016-3

ZdrojMobil roka 2016 powered by O2

Komentáre k článku