Hive View – bezpečnostná kamera, ktorá má štýl

ZDROJ | Hive

Známy dizajnér Yves Behár dokázal, že bezpečnostná kamera nemusí byť nevzhľadná, práve naopak. Nová kamera Hive View je štýlová, praktická a nabitá funkciami.

https://vimeo.com/248172748

Yves Behár, známy švajčiarsky dizajnér, sa postaral o dizajn novej kamery Hive View, ktorá búra predsudky o indoorových bezpečnostných kamerách. Hive View je štýlová a kompaktná kamera s praktickou konštrukciou, ktorá kameru umožňuje odpojiť od základne.

ZDROJ | Hive

Vďaka vstavanej batérii vydrží kamera zhruba hodinu bez napájania, pričom počas tejto doby môže nahrávať a streamovať obraz v rozlíšení Full HD. Pri použití držiaku je kameru možné upevniť aj na stenu a to v podstate pod akýmkoľvek uhlom. Vďaka nočnému režimu kamera môže nahrávať aj potme, pričom „dovidí“ na vzdialenosť piatich metrov.

Pozrite siNetgear Arlo Pro 2 – bezpečnostná kamera dostáva druhé pokračovanie

ZDROJ | Hive

Ruka v ruke s dizajnom musí ísť aj softvér, ktorý pri detekcii pohybu začne automaticky nahrávať záznam a používateľovi odošle notifikáciu do aplikácie Hive, ktorá je dostupná pre Android a iOS. Aplikácia okrem sledovania priameho prenosu z kamery umožňuje prezeranie záznamu z posledných 24 hodín.

ZDROJ | Hive

Kamera má byť dokonca dostatočne inteligentná na to, aby nespustila nahrávanie, keď deteguje pohyb psa, mačky či iného domáceho zvieraťa. Aplikácia tiež umožňuje nastavenie určitých hodín, kedy má byť kamera vypnutá a kedy má naopak strážiť objekt.

ZDROJ | Hive

Hive View je už v predaji v Spojených štátoch, Kanade, Írsku a v Taliansku za 199 €, respektíve za 339 € pri kúpe dvoch kamier. V predaji sú dve farebné verzie a to čierno-medená a bielo-zlatá. K dispozícii je aj doplnkové predplatné, ktoré za 4,99 € mesačne sprístupní 30-dňový archív z kamery, ktorý má byť bezpečne uložený na serveroch spoločnosti.

ZdrojDesignboom

Komentáre k článku