Heslo do očkovacej lotérie aj bez sledovania telky?

ZDROJ | Pixabay

Očkovaciu lotéria Byť zdravý je výhra môžeme označiť za šikovný nápad, ale sprevádza ju niekoľko komplikácií. Ešte pred jej spustením sme vás upozorňovali na jej diskriminačné praktiky. Hneď počas premiéry sa objavil ďalší nečakaný problém, oneskorenie v internetovom vysielaní. Pani Zuzana práve vďaka tomu nevyhrala 400 000 eur.

Štát mení pravidlá lotérie za pochodu, ale mnohé nelogické podmienky ostávajú. Napríklad nutnosť pozerať televízne vysielanie, ináč sa heslo nedozviete a nemáte nárok na najvyššie možné výhry. Napríklad včera získala jedna šťastná diváčka 500 000 eur (pred zdanením).

Pozrite siŠtát opäť diskriminuje, v očkovacej lotérii nepočíta s internetovým vysielaním

Teraz sa zdá, že aj táto, pre mnohých veľká prekážka (sledovanie TV) odpadá. Satiristický portál Zomri zverejnil príspevok od pána Jozefa. Píše v ňom, že pripravil niekoľko webstránok, kde sa dá zistiť aktuálne heslo.

ZDROJ | Zomri

Heslo nájdete aktuálne na na týchto adresách: heslo.cze.tech, povedzheslo.sk a očkovanie.info. Neskôr vraj môžeme očakávať aj jednoduchú aplikáciu, i tá bude k dispozícii zdarma. Pripomíname, že webové stránky by mali fungovať, ale ich funkčnosť si overíme, až počas losovania, keď budú zverejnené nové heslá.

Tým, ktorí sú napríklad na dovolenke, no chcú sa zúčastniť lotérie, určite pomôže táto milá aktivita slovenských programátorov. Dúfajme, že nepriamo prispeje aj k lepšej miere zaočkovanosti. O to predsa v prvom rade ide.

ZdrojZomri

Komentáre k článku