Herný Samsung Space Gaming Monitor ušetrí miesto na vašom stole

ZDROJ | Samsung

Pred pár mesiacmi sme mali možnosť otestovať Samsung Space Monitor, ktorý teraz dostáva svojho herného súrodenca. Aj napriek svojej 32” uhlopriečke vám nezaberie žiaden priestor na pracovnom (či hernom) stole.

Samsung Space Monitor priniesol na trh unikátny stojan HAS (Height Adjustable Stand), ktorý slúži na ukotvenie monitoru priamo na hranu stola, kde môže vertikálne stáť, alebo odkiaľ sa môže sklápať do ľubovoľnej polohy. V reči čísel, táto konštrukcia má na pracovnom stole ušetriť až 40 % miesta.

Už aj pôvodná verzia ponúkala pomerne zaujímavé parametre, no Space Gaming Monitor (SR75Q) ich posúva na ešte vyššiu úroveň. Popri uhlopriečke 32 palcov a rozlíšení QHD (2 560 x 1 440 pixelov) hráčov poteší 144-Hz obnovovacou frekvenciou a podporou technológie AMD Radeon FreeSync, ktorá sa postará o synchronizáciu obnovovacej frekvencie obrazovky s grafickou kartou.

ZDROJ | Samsung

V ostatných smeroch je Space Gaming Monitor rovnaký, ako jeho neherný predchodca. Ponúka teda rovnaký stojan HAS, vďaka ktorému budú mať hráči na stole o niečo viac priestoru a poriadku. Prítomný je tiež rovnaký systém ukrývania káblov, ktorý schová HDMI a napájanie monitoru do jediného káblu.

Samsung Space Gaming Monitor zatiaľ nemá stanovenú cenu, no do predaja by sa mal dostať v štvrtok kvartáli tohto roku. S príchodom v predvianočnom období tak môže potešiť nejedného hráča, ktorý si ho môže nájsť pod stromčekom. Pôvodný Samsung Space Monitor v 31,5” verzii sa na našom trhu predáva za cenu 489 €.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku