Herný počítač HP ENVY Phoenix s podporou HTC VIVE

ZDROJ | HP

Taiwanský výrobca HTC na výstave CES 2016 predstavil druhú generáciu systému pre virtuálnu realitu VIVE PRE. Ako to súvisí s počítačom od Hewlet Packard, spomenutom v názve? Tak, že HP uzavrelo dohodu o spolupráci s HTC a jeho najnovší herný počítač HP ENVY Phoenix je navrhnutý špeciálne na hranie hier s virtuálnou realitou. Tak si prídu na svoje nie len klasický gameri, ale aj fanúšikovia VR systému VIVE od HTC.

HP Envy Phoenix 07
ZDROJ | HP

Tento „fénix“ síce nevie lietať, ale hýri farbami z prispôsobiteľného LED podsvietenia a vďaka deklarovanému výkonu si vy pri hraní poriadne zalietate. Len aby vám jeho cena od 1 699,99 $ (cca 1 570 €) nespravila prievan v peňaženke. :) V každom prípade je konfigurácia desktopu ENVY Phoenix úctyhodná. Procesory Intel Core i7 K-series, grafika NIVIDIA GTX 980Ti alebo AMD R9 390x, k tomu do 32 GB RAM a 2 TB HDD, podpora štyroch UHD monitorov a ako čerešnička kvapalinové chladenie.

To všetko, aj s audiom od BANG & OLUFSEN, je skryté v kovovom leštenom šasi. Predaj HP ENVY Phoenix začína už onedlho, 16. januára 2016. Asi nejedno prasiatko, či iná pokladnička vydá svoj obsah herným nadšencom.

https://www.youtube.com/watch?v=K3edmEIz-yI
https://www.youtube.com/watch?v=a5Wq3SrRcS8

ZdrojHP

Komentáre k článku