Herný headset Audeze Penrose je už pripravený aj na nový PlayStation a Xbox

ZDROJ | Audeze

Renomovaná spoločnosť Audeze si nenechá ujsť ani nové herné konzoly PlayStation 5 a Xbox Series X. Pripravený ma pre ne nový herný headset Penrose, ktorý má ponúknuť kvalitné audio aj s duálnym pripojením k dvom zariadeniam súčasne.

Ak si najmä pri hraní hier, ale aj sledovaní filmov potrpíte na čo najkvalitnejšie ozvučenie a zároveň zvažujete kúpu niektorej pripravovanej konzoly od Microsoftu alebo od Sony, potom by ste sa mali podľa spoločnosti Audeze určite obzrieť po jej novom hernom headsete Penrose.

Vybavený je totiž patentovanými 100-milimetrovými planárnymi magnetickými vodičmi, ktoré využívajú aj viaceré prémiové slúchadlá tejto značky. Headset je navyše pripravený nielen na bezdrôtové pripojenie cez 2,4 GHz pásmo, ale aj cez Bluetooth 5.0 (SBC, AAC) a 3,5-milimetrový jack. Rozumieť si tak bude aj s ostatnými hernými konzolami, tabletmi, smartfónmi a samozrejme aj s počítačmi.

ZDROJ | Audeze

Špecialitou headsetu je jeho schopnosť súčasného využívania 2,4 GHz pásma a Bluetooth pripojenia, vďaka čomu môžete počuť zvuk z hry odosielaný z hernej konzoly a zároveň headset používať na četovanie s priateľmi cez smartfón. Sprievodná aplikácia pre počítač a smartfóny vám navyše poskytne pokročilý ekvalizér pre úpravu zvukovej charakteristiky headsetu.

ZDROJ | Audeze

Mikrofón slúchadiel je flexibilný a odpojiteľný, pričom na tele slúchadiel nájdete aj dve posuvníky pre samostatnú úpravu hlasitosti zvuku slúchadiel a mikrofónu.

ZDROJ | Audeze

Headset by mal na jedno nabitie vydržať zhruba 15 hodín, nabíja sa cez USB-C port. Na bezdrôtové pripojenie cez 2,4 GHz pásmo bude využívať USB prijímač. Aj z tohto dôvodu bude Audeze Penrose predávaný v dvoch verziách. Modrá verzia bude kompatibilná s platformami PlayStation 4, PlayStation 5, Windows 10, macOS a ostatnými zariadeniami cez Bluetooth, zatiaľ čo zelená bude určená pre Xbox Series X, súčasnú generáciu konzol Xbox One, Windows PC a ostatné zariadenia cez Bluetooth.

ZDROJ | Audeze

Obe verzie headsetu sú okrem špecifického prijímača a farby úplne identické a obe dorazia do predaja už v septembri. Ak si headset predobjednáte teraz, zaplatíte zaň 249 dolárov. Po oficiálnom spustení predaja bude stáť 299 dolárov.

ZdrojAudeze

Komentáre k článku